Formexplode – doplněk pro růst svalů

Zdravý atletický vzhled je cílem cvičebního plánu mnoha mužů. Sporty, které pomáhají vytvarovat postavu, jsou čím dál populárnější – dokonce i ženy se více zaměřují na své svaly. Abyste dosáhli cílů, které jste si stanovili, musíte se zaměřit na dvě věci: na vhodný posilovací režim a na konzumaci doplňků stravy, které zvýší vaši denní fyzickou aktivitu. Tento racionální přístup pro budování svalů většině lidem umožňuje dosáhnout svých cílů.

O čem je vlastně správné nabírání svalové tkáně?

Aby v těle probíhala syntéza bílkovin a aby tělo produkovalo svalovou hmotu, jsou zapotřebí přírodní hormony, substráty a procesy. Růstový hormon, testosteron aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), základní vitamíny, hořčík, zinek a kreatin jsou klíčové složky pro tvorbu kvalitních svalových vláken. Obohacení doplňku l-arginitem dodává tělu stimulant, který je zapotřebí pro tvorbu svalů, stejně jako u dětí, když přijdou do puberty.

Proč kreatin? Nedá se snad normálně získat z potravin?

I když je kreatin obsažen v některých potravinách, jeho stopové množství v rostlinách je téměř nulové. Nejvíce kreatinu obsahuje hovězí maso – přibližně 5 gramů na kilogram. Pokud vezmeme v úvahu množství konzumovaného masa a cenu hovězího, řešení je jasné. Kreatin musíte brát v úvahu, pokud chcete nabrat svalovou hmotu.“

Formexplode jako přírodní zdroj aminokyselin

Doplněk stravy Formexplode obsahuje již zmíněné aminokyseliny a pomocné látky, které jsou všechny velice důležité pro zvýšení svalové hmoty. Skvěle navržená formule posiluje účinek růstového hormonu a testosteronu. Díky tomu je nárůst svalové hmoty mnohem viditelnější. Formule FORMEXPLODE obsahuje:

BCAA – nejpopulárnější forma aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, která je oblíbená díky katabolickým účinkům, funguje jako regenerátor. Tělo není tak rychle unavené a proces doplnění vlákniny je mnohem rychlejší, což vám umožní rychleji trénovat. Pravidelné používání vám zajistí správné fungování anabolických procesů a efektivně zabrání úbytku svalové hmoty. BCAA také dodává energii. Pokud spotřebujete všechen glykogen, aminokyseliny ho nahradí. Díky tomu nebudete tak rychle unavení  a můžete tak nabrat více svalové hmoty.

L-Arginin – Nejdůležitějším účinkem l-argininu je umožnění syntézy kreatinu. Díky tomu se ve svalech nahromadí více energie. Zvýšení tvorby oxidu dusíku vám dodá pocit odhodlanosti. A přitom jde jen o to, že vaše tělo správně využívá živiny a minerální soli. Nachází se v krvi, takže vám rozšířené cévy dodají při posilování v posilovně sílu.

L-Tyrosin – Proteinová ingredience, nebo tedy přesněji – její aminokyselina. Jedná se o nejdůležitější ingredienci, která stimuluje neurotransmisní procesy. Neurotransmitery jsou zodpovědné za produkti dopaminu a noradrenalinu. Tyto dvě látky dodávají tělu stimulant, který potřebuje, aby zahnal pocit únavy a zlepšil vaši koncentraci.

L-karnitin – Často se vyskytuje ve spalovačích tuku a proto si ho lidé spojují s hubnutím. L-karnitin ale také pomáhá odstranit mikro poranění svalů. Díky tomu l-karnitin v FORMEXPLODE urychluje regeneraci a obnovu svalového vlákna. Na buněčné úrovni pomáhá l-karnitin snižovat tukovou tkáň, protože spaluje její nadbytek a vytváří z ní energii pro fyzickou aktivitu.

Kreatin – jeden ze čtyř hlavních ingrediencí Formexplode. Je to nejpopulánější bílkovina s prokázanými anabolickými účinky. Výrazně urychluje růst svalové hmoty. Ve spojení aminokyselinami s rozvětveným řetězcem jako je BCAA také urychluje regeneraci mezi posilováním.

Jak Formexplode funguje

Pro využití všech výhod Formexplode specialisté navrhli třífázový proces, ve kterém tento doplněk funguje. První fází je očistění těla. Neutralizuje zbytečné zadržování vody a očisťuje tělo od toxinů, aby měl ve druhé fázi kýžené výsledky. Nejdůležitějším momentem je: růst svalové tkáně a co největší redukce tukové tkáně, která poskytne energii životním funkcím pro fyzickou aktivitu.

Tato unikátní kombinace aminokyselin, kreatinu a l-karnitinu společně s 26 dalšími podpůrnými ingrediencemi byla složena týmem nejlepších vědců po mnoha letech výzkumu a zkušeností. Někteří z mnoha lidí, kteří tento doplněk berou, viděli rozdíl již po 14 dnech používání FORMEXPLODE.

Pravidelné používání po dobu alespoň čtyř týdnů způsobuje zvýšenou odolnost svalů a šlach. Také dochází ke zvýšení odolnost proti všem zraněním. Navíc získáte více energie při tréninku a psychofyzická aktivita sníží pocit únavy.

Na co je Formexplode dobrý?

Tento produkt je doporučen pro lidi, kteří chtějí zhubnout i pro lidi, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu a pro profesionální sportovce. Mohou ho ale používat i lidé, kteří mají pouze osobní tréninkové cíle.

Co všechno Formexplode dokáže?

  • Doplněk Formexplode prodlužuje a zlepšuje erekci
  • Omezuje pocení
  • Urychluje regeneraci těla. Zlepšuje biologické hodiny. Díky němu je usínání a vstávání jednodušší
  • Formexplode vám dodá energii. Pravidelné používání dokáže nahradit kávu a energetické nápoje
  • L-Arginin obsažený v produktu má pozitivní účinky na vlasy, pokožku a nehty
  • Obsahuje vitamíny, které posilují imunitní systém
  • Detoxifikuje tělo

 

UPOZORNĚNÍ: Nyní má pro vás distributor FORMEXPLODE na omezenou dobu speciální nabídku. 100% garance vrácení peněz, pokud produkt nesplní vaše očekávání.

Získejte FORMEXPLODE

Klikněte níže pro dopravu zdarma!

DOPRAVA ZDARMA —- KLIKNĚTE ZDE —

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *