Knee Active Plus

příčiny degenerace kloubůBolest kolen je čím dál tým častějším zdravotním problémem, který může postihnout kohokoliv bez ohledu na věk a fyzickou aktivitu. Nejčastěji však bolest kolen postihuje sportovce, kteří své kolenní klouby protěžují, a také starší lidi, nebo lidi, kteří jsou po vážních zraněních. Bolest nejčastěji postihuje určitou oblast, nebo se rovnoměrně rozléhá po koleni. Je přítomné také omezení pohyblivosti kloubu a otok, který se zintenzivňuje zejména po intenzivní fyzické aktivitě. Tudíž pokud je každý jeden krok bolestivý, tak to nemůžeme víc ignorovat.

Existuje způsob jak tenhle problém vyřešit? K dispozici je celá řada mastí, gelů, nebo tablet pro snížení bolesti kolen. Většina z nich bohužel nefunguje vůbec, nebo poskytují pouze dočasnou úlevu. Znamená to, že lidi trpící bolestí kolen jsou odsouzení na doživotí s touhle bolestí? Rozhodně ne, protože byl vyvinut nový produkt, který komplexně působí na problémy s klouby kolen. Inovativní magnetická bandáž Knee Active Plus snižuje bolest a otok kolen – již hodinu po aplikaci. Je to vůbec možné? Tuhle otázku se pokusíme zodpovědět v následujícím článku.

Jak magnetické pole bandáže Knee Active Plus funguje?

Knee Active Plus akčníV čem spočívá neuvěřitelná síla magnetické bandáže Knee Active Plus? Účinnost speciálně navržených magnetů má příznivý vliv na stav kolenních kloubů. Jde o inovativní řešení, které s přesností odstraňuje zdroj bolesti a pomáhá vám vrátit se na nohy a být fyzicky aktivní. Všechno tohle díky 500 – 900 Gaussovým magnetickým polarizátorům zabudovaným do bandáže.

Účelem magnetické bandáže Knee Active Plus je opravit narušené elektromagnetické pole postižených oblastí. Falším faktorem ovlivňujícím účinnost této metody je účinek vlnové propustnosti, který umožňuje dosáhnout každou část tkáně lidského organismu. Magnetické pole urychluje krevní oběh a způsobuje růst iontů v buněčných membránách. Výsledkem je spuštění enzymatické reakce, která vede k aktivaci různých biochemických procesů. Zvyšuje se produkce kolagenu a kreatinu. To má přímý vliv na regeneraci, zvýšené okysličování a vyživování tkání, které pak stimuluje rekonstrukci kolenního kloubu. Navíc, prvotřídní magnety obsažené v magnetických bandážích Knee Active Plus odstraňují toxiny, mají protizánětlivé a analgetické účinky. To má vliv na zvrácení a potlačení degenerativních změn v kolenech.

Jak Knee Active Plus funguje?

Magnetické bandáže Knee Active Plus fungují ve třech klíčových fázích:

  • Již po prvním použití jedinečné řešení bandáže podepírá patellu a stabilizuje kolenní šlachy. Zmírňuje bolest kloubů a snižuje riziko dalších zranění.
  • Magnety umístěny v bandáži pak vytvářejí magnetické vlny, které produkují termální účinek v tkáních a stimulují krevní oběh masírováním, čím odstraňují otoky. Později magnetické vlny posilují a regenerují klouby. To dělá kolena flexibilnějšími a stabilnějšími.
  • Ve finální fázi magnetické vlny pronikají kožními tkáněmi, což způsobuje regeneraci kolenního kloubu na buněčné úrovni. Výsledkem je, že bioenergetický systém organismu je regulován a oslabené a nemocné tkáně jsou automaticky regenerovány.

Obvykle je po 4 týdnech obnoveno 100% rozsahu pohybu kolena, což zabezpečuje správné ohýbání a vyrovnávání. Navíc se zvýší produkce synoviální tekutiny o 83% a obnova pojivové tkáně je urychlena o 67% v porovnání se stavem bez léčby. Výsledkem je kompletní rekonstrukce kolenního kloubu.

Jak používat magnetickou bandáž Knee Active Plus?

Magnetická bandáž Knee Active Plus se mimořádně snadno používá a pod oblečením není viditelná. Budete ji moct používat během dne i v noci. Léčivé magnety jsou ukryty v elastickém materiálu, který se snadno adaptuje jakémukoliv tvaru těla, aniž by bránil pohybu. Tenhle materiál je vyroben z moderních prodyšných vláken, které nezpůsobují žádné odřeniny ani alergie. Na rozdíl od jiných prostředků je používání magnetické bandáže Knee Active Plus zcela bezpečné a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.

Knee Active Plus – účinnost potvrzena výzkumem

Knee Active Plus účinkyMagnetická bandáž Knee Active Plus má neustále rostoucí počet pozitivních recenzí na internetu. Jeho účinnost byla ovšem v prvním řade ověřena klinickými zkouškami v specializovaném výzkumním centru v Bruselu. Bandáž byla testovaná na skupině 258 lidí ve věku 30-67 let s historií degenerace kolenního kloubu v různých stádiích. V téhle studii byli dobrovolníci rozděleni do dvou skupin.

První skupina používala magnetickou bandáž Knee Active Plus, druhá skupina používala normální kolenní ortézu. Obě skupiny používali bandáže 5 hodin denně po dobu 30 dnů. Na konci studie hlásilo až 94% lidí z první skupiny snížení bolesti a ztuhlosti kolena. Ve druhé skupině nebyly pozorovány žádné změny. Stojí za zmínku, že nejlepší výsledky byly zaznamenány v první skupině u dobrovolníků, kteří si během léčby udržovali konstantní a normální hmotnost. Tahle souvislost však nebyla dalšími studiemi potvrzena.

Tohle je názor Lisy Morgan (65 let), jedné z osob, které se na studii účastnili:

„Po aplikaci magnetické bandáže Knee Active Plus jsem okamžitě pocítila změnu. Již po několika dnech bolesti a otoky kolena odezněly“

Inovativní magnetická bandáž Knee Active Plus je skutečným průlomem v boji proti bolesti kolen. Terapeutický účinek magnetického pole produkovaného speciálně navrženými magnety byl potvrzen Americkým Institutem pro Revmatologii. Magnetická bandáž Knee Active Plus má navíc pozitivní doporučení od Institutu Fyzioterapie v Sydney, jedné z největších zdravotnických organizací na světě. Jejich názor byl založen na komplexní studii trvající 2 roky, z které jednoznačně vyplynulo, že magnetická bandáž Knee Active Plus posiluje kolenní klouby a ulevuje jim, a také brání jejich dalšímu zranění.

Recenze Knee Active Plus

recenze a ceny Knee Active PlusPozoruhodné výsledky výzkumu magnetické bandáže Knee Active Plus byly zaznamenány i lékařskou komunitou. Bylo publikovaných mnoho publikací popisujících inovativní způsob léčby osteoartritidy kolen s využitím magnetických vln Knee Active Plus. Tyhle recenze byly tak pozitivní, že rychle účinkující bandáž si získala uznání i specialistů na sportovní medicínu. V mnohých případech umožnila sportovcům vyléčit se z kompletní artritidy kolen dokonce i 4 krát dříve ve srovnání s běžnými metodami léčby.

Proč byste měli důvěřovat magnetické bandáži Knee Active Plus?

Pokud bojujete s přetrvávající bolestí kolen, tak je důležité zvolit si účinnou metodu, která je podporována výsledky početných vědeckých studií. Jasnou volbou je magnetická bandáž Knee Active Plus, která si zasluhuje nejvyšší důvěru. Navíc byl tenhle produkt osvědčen tisíci lidí včetně profesionálních sportovců, jejichž kolena se navrátily k plné využitelnosti. Vzhledem k těmto argumentům lze bezpečně říci, že tahle magnetická bandáž Knee Active Plus je v současnosti jedním z nejlepších prostředků proti bolesti kolen, které jsou v současnosti na trhu k dispozici.

Knee Active Plus - koupit nyníDůležité informace:

Pro všechny zájemce o produkt – KNEE ACTIVE PLUS, nyní v omezeném čase ponouká oficiální distributor magnetické bandáže speciální ponuku pro čtenáře kulnaro.pl. V rámci téhle množstvem limitované nabídky budou produkty odeslány s poštovným zdarma.

Běžná cena: 2690 Kč

Chtěl/a bych si objednat KNEE ACTIVE PLUS za 1190 Kč

+ Chtěl/a bych využít limitovanou nabídku poštovného zdarma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *