Ling Fluent – efektivní studium jazyka

Take z Vás může být lingvista
Většina lidí si nesprávně myslí, že takzvaný talent na jazyky má málokdo, a že pouze tito lidé se dokáží perfektně naučit jazyk. To ale není pravda. Každý má stejnou predispozici ke studiu cizích jazyků. Klíčová je motivace a zda se jazyk opravdu chcete naučit. Vědci zjistili, že pokud člověka baví se něco učit, náš mozek si to zapamatuje mnohem jednodušeji. Je ale velice ojedinělé, že bychom si takto dobře pamatovali informace, které nás učili ve škole.

Richard Simcott také z nebe nespadl jako jazykový specialista a dnes jako hyperpolyglot mluví více než 20 jazyky. V rozhovorech často zdůrazňuje, že i on se při studiu jazyků potýká s problémy jako každý jiný. Nicméně je toho názoru, že úspěch stojí na motivaci a touze překonat problémy. Důležité je také vybrat si správnou metodu studia.

Najděte metodu, která Vás bude motivovat

Tajemství úspěchu při studiu je výběr správné studijní metody. Nejefektivnější metoda je ta, která Vám umožní zkrátit, která Vám pomůže naučit se slovíčka a pravidla jazyka za co nejkratší dobu, díky čemuž se jazyk naučíte rychleji a také ušetříte peníze. To Vám dodá motivaci a chuť a k učení. Výběr správné studijní metody funguje jako osobní trenér. Podporuje Vás a motivuje Vás k lepším výsledkům.

3 principy studia cizích jazyků, které ovlivňují motivaci

  • Talent na studium cizích jazyků není záležitostí Vašich genů – podle expertů na osobních predispozicích téměř vůbec nezáleží
  • Každý se dokáže naučit jazyk, alespoň jeho komunikační minimum
  • Netlačte na pilu – když na sebe budete moc tvrdí, nebudete motivovaní pokračovat ve studiu
  • Ling Fluent – díky flashcards se můžete naučit jazyk velice rychle

Tento termín většina lidí zná. Jaký je rozdíl mezi Ling Fluent a ostatními metodami? Nejedná se o typické flashcards, které se při učení jazyka používají. Jde o flashcards v elektronické podobě, což znamená, že se učíte prostřednictvní počítače, tabletu nebo mobilního telefonu. Díky obrázkům si slovíčka zapamatujete až čtyřikrát rychleji. Každá karta obsahuje obrázek, slovíčko a správnou výslovnost.

Ling Fluent je založený na asociacích. Studie potvrdily, že je tato metoda nejúčinnější. Po prvních testech si až 76% účastníků pamatovalo více slovíček než ti, kteří se je učili jinak.

Ling Fluent – jednoduché studium jazyků

Nejde jen o mechanické nahuštění slovíček. Tato metoda toho má v sobě mnohem více. Interaktivní kurz Ling Fluent nevyžaduje návod a studium je rozděleno do dvou lekcí. Můžete se chvíli učit ráno a chvíli večer, než půjdete spát. Odborníci přišli na to, že nejlépe se člověk učí mezi desátou hodinou večerní a třetí hodinou ranní, protože po třetí hodině mozek přejde do odpočinkové fáze. Druhá fáze studia je určena speciálně pro spánkovou fázi. Ale kupodivu to vůbec nesnižuje její efektivnost.

Ling Fluent zlepšuje soustředění.

Tato metoda není žádnou zkratkou. Dokonce pomáhá zlepšit soustředění a proto také podporuje mozkovou aktivitu. Během prvních čtyřech dnů si mozek zvykne na stres z učení, a proto už aktivitu později jako učení nevyhodnocuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *