Articulatio Pro — tajemství jeho účinnosti

Nejčastějším onemocněním lidského muskoskeletálního systému je degenerace kloubů. Mnoho léků obsahuje ingredience, které podporují regeneraci kloubů a úspěšně zabraňují postupu tohoto onemocnění. Populárním lékem tohoto typu jsou kapsle Articulatio Pro. Jsou tyto kapsle tak účinné, jak si myslíme? Pojďme se na to podívat.

Degenerace kloubů – častý problém

Toto onemocnění bývalo hlavně problémem sportovců, kteří používali své klouby a svaly každý den a vystavovali je přílišnému zatížení. V dnešní době už je problém mnohem častější i u normálních lidí. Je tomu tak proto, že lidé tolik necvičí, mají nevyváženou stravu nebo vrozené vychýlení kostí.

Podle výzkumu je degenerace kloubů velice častým problémem. Riziko tohoto onemocnění je mnohem vyšší u lidí přes 40, u lidí přes 55 pak trpí degenerací kloubů až 80% z nich.

Proč dochází k degeneraci kloubů?

Faktory, které přispívají k degeneraci kloubů jsou většinou podobné. Jde hlavně o nedostatek pohybu a špatnou stravu, což vede k obezitě a k většímu zatížení kloubů a oslabení svalů, které stabilizují tělo. Díky všem těmto faktorům je tělo mnohem méně stabilní. Důvodů je ovšem více. Degenerace kloubů je častá i u lidí, kteří jsou extrémně fyzicky aktivní – body buildeři, zápasníci, tanečníci, fotbalisté atd.

Onemocnění se může vivinout u lidí, kteří pracují manuálně nebo se naopak celý den nepohybují a také u těch, kteří jsou vystaveni častým vibracím.

Určité faktory mohou být za onemocnění částečně zodpovědné: vrozené vychýlení kostí a kloubů, věk, genové faktory – zvláště, když jde o loketní a kolenní klouby. Degenerace je častější u žen.

Všech faktorů, které mohou onemocnění způsobit, se nelze zbavit. Nicméně můžete své klouby chránit před negativním vlivem těchto faktorů. Nejpopulárnějším lékem pro ochranu kloubů je Articulatio Pro. Obsahuje unikátní ingredience – organické i anorganické.

Articulatio Pro — lék z USA, který efektivně řeší problémy s degenerovanými klouby

Articulatio Pro obsahuje unikátní ingredience, které pomáhají obnovit chrupavky a rozpohybovat klouby. Zajišťuje tím správné fungování svalů.

Podle výzkumu provedénho v USA užívání kapslí Articulatio Pro zaručeně zastavuje a předchází degeneraci kloubů a zlepšuje celkový stav kloubů. 90% zákazníků je spokojených s výsledky léčby.

Articulatio Pro — tajemství jeho účinnosti

Articulatio Pro je tak účinný díky unikátnímu složení ingrediencí ve správném poměru. Ingredience byly vabrány a smíšeny tak, aby byl lék co nejúčinnější, ale aby nezabraňoval příjmu jiných látek, například živin z potravin.

Výtažek z pampelšky je jednou z klíčových ingrediencí. Tato látka je pro boj s různými nemocemi používána již od strarověku. Mám protizánětlivé a protivirové účinky. Obsahuje mnoho léčivých složek – například triterpeny, karotenoidy, draslík, silikon, hořčík a vitamíny C, B a A. Výtažek podporuje výrobu kolagenu, který je nejdůležitější složkou pojivé tkáně, která je důležitá pro to, aby byly vaše klouby v dobrém stavu.

Kapsle Articulatio Pro pomáhají utišit nepohodlí způsobení revmatickou bolestí. To je možné díky violce trojbarevné. Tato rostlina je bohatým zdrojem salicylátů, flavonoidů a rutinu (látka, která podporuje vstřebatelnost vitamínu C, který je důležitý pro produkci kolagenu). Výše zmíněné ingredience ovlivňují růst kapilárů, které zvyšují průtok krve ve svalech a pomáhají obnovit zdraví kloubů.

Kopřiva je bohatým zdrojem vitamínu K a minerálů jako je vápník, fosfor, železo, síra, draslík a jód. Tyto minerály pomáhají zabránit anémii a zlepšit celkový fyzický stav těla. Také jsou prospěšné pro klouby.

Maca horská také pomáhá posílit svaly, když je tělo oslabeno, díky tomu, že obsahuje mnoho živin, které jsou potřebné pro zdraví svalů, mastné kyselina a minerály, které zlepšují sílu svalových kontrakcí.

Výtažek z přesličky rolní obsahuje přehršli půdních minerálů. Anglický název této rostliny (horsetail neboli koňský ohon) vznikl z jejího charakteristického vzhledu. Přeslička je bohatým zdrojem oxidu křemičitého, který léčí nedostatek vápníku v těle způsobený revmatickými změnami. Má také protizánětlivé účinky. Léčivé vlastnosti přesličky jsou posíleny vysokým obsahem flavonoidů.

Articulatio Pro — názory odborníků a léčba degenerace

Díky unikátnímu složení ingrediencí a jejich správnému poměru je Articulatio Pro jedním z nejlepších léčiv pro boj s degenerací kloubů. Účinnost tohoto léku potvrdilo mnoho expertů, například ortopedický chirurg Patrick Joyce-Alaia, podle kterého Articulatio Pro regeneruje kloubní chrupavky.

Výzkum potvrzuje účinnost Articulatio Pro

Kapsle Articulatio Pro doporučuje Americká ortopedická asociace – jedna z největších lékařských asociací v USA. Jejich názor je podložen několika výzkumy, které ukázaly, že tento lék regeneruje klouby a zpomaluje postup degenerace kloubů. Téměř 90% pacientů po pravidelném používání kapslí Articulatio Pro potvrdilo zlepšení. Tento lék je nejefektivnější v kombinaci s dalšími farmakologickými kroky jako je udržení zdravé tělesné hmotnosti a fyzická aktivita a cvičení.

Důležité:
Klikněte na odkaz a získejte doručení zdarma.

Běžná cena: 2190 Kč

Kup teď Articulatio Pro: 990

Tato speciální nabídka je časově omezená kvůli omezenému množství zboží.

One thought on “Articulatio Pro — tajemství jeho účinnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *