Audisin Maxi Ear Sound – profesionální pomoc

Audisin Maxi Ear Sound problémy se sluchem

S problémy se sluchem se potýká téměř 30% lidí na světě. Obvykle postihují starší lidi, no poruchami sluchu mohou trpět také mladí lidé. Poslouchání hlasité hudby, nebo neadekvátní sluchátka způsobují pomalé, no neustále se rozvíjející problémy s rozeznáváním určitých tónů či frekvencí hudby. Oslabený sluch si v určitém bodě vyžádá další podporu, pokud chcete obnovit schopnost slyšet celý rozsah řeči a zvuků. Na trhu existuje mnoho alternativních forem jak tento problém vyřešit. Pokud však potřebujete diskrétní sluchové zařízení, podívejte se na Audisin Maxi Ear Sound.

Audisin Maxi Ear Sound posilovač sluchu – úvod

Posilovač sluchu vám umožní diskrétní a pohodlné zesílení zvukových vln tak, aby byly jako ušity na individuální potřeby uživatele. Výsledkem je odstranění nepříjemných následků sluchových poruch, obnovení jejich plné účinnosti srovnatelné se zdravým uchem. Způsob, kterým samotný Audisin Maxi Ear Sound funguje je založen na pokročilé technologii, která umožňuje:

 1. – zesílení zvukových vln, které se dostanou do ucha. Tohle je základní funkce samotného přístroje. Zabudované komponenty vám poskytnou zpracování a zesílení zvukových vněmů až do 350%. Třeba poznamenat, že aby mohl mozek zvuk správně rozpoznat a zpracovat, potřebuje správnou jasnost a ostrost zvuku. Pokud není zvuk správně zpracován, tak vznikají kvůli neúplnému porozumění lidské řeči komunikační problémy. Audisin Maxi Ear Sound eliminuje problémy se selektivním vnímáním zvuku a také podporuje stereofonní zvuk, což znamená, že použivatel dokáže přesně rozpoznat zdroj zvuku a rozeznat jeho tón a frekvenci.
 2. – odstranění šumu. Šum je problém, který se týká velké částí posilovačů sluchu na trhu. Posilnění sluchu obvykle znamená, že vznikne fenomén přirozeného šumu v pozadí, který se mozku lidí se zdravým sluchem netýká. V případě elektronických přístrojů je však nutné šum odstranit. Ne každý posilovač si s odstraněním šumu poradí, no Audisin Maxi Ear Sound má software, díky kterému chytře odstraňuje veškerý šum, takže slyšíte vždy jasně.
 3. – chytrá selekce. Problém se šumem v pozadí někdy způsobuje, že některé posilovače sluchu mají problém zpracovat velmi tiché, nebo vzdálené zvuky. Díky schopnosti zvolit si stimuly pomocí markérů intenzity a tónů vám posilovač Audisin Maxi Ear Sound umožňuje zvuky filtrovat. Zvuky na pozadí (šum) jsou odfiltrovány, co se netýká zvuků, které přinášejí relevantní informace.

Je sluchová pomůcka AUDISIN MAXI Ear Sound bezpečná?

vnějšího ucha - Audisin Maxi Ear SoundLidi, kteří trpí problémy se sluchem, mají často obavy ohledně používání elektronických zařízení, které se vkládají do ucha. Vyplývá to z přesvědčení, že zařízení používané tímto způsobem mohou způsobit zhoršení sluchu, nebo další vady, nebo dokonce celkovou hluchotu.

Audisin Maxi Ear Sound je však zcela bezpečná a certifikovaná pomůcka sluchu. Automaticky se adaptuje na úroveň ztráty sluchu použivatele, což snižuje možnost, že již existující problémy se sluchem se budou ještě zhoršovat. Zhoršování rozpoznávání řeči a zvuků je často výsledkem nadměrného zatížení sluchového orgánu, který následně ztrácí schopnost zpracovávat slabší podněty. Audisin Maxi Ear Sound nezpůsobuje další zatížení středního a vnitřního ucha, takže se jedná o neutrální zařízení, které nezpůsobuje žádné zhoršování, nebo poruchy sluchu.

Jak dlouho Audisin Maxi Ear Sound vydrží?

Audisin Maxi Ear Sound má jako většina pomůcek sluchu zabudovanou praktickou baterii, nicméně občasné nabíjení vyžaduje. Díky nabíječce, která je součástí sady, lze posilovač Audisin Maxi snadno nabíjet v nočních hodinách, když se nepoužívá.

Audisin Maxi Ear Sound:

 • stačí 4 hodiny a je nabitý. Pohodlí při používání zajišťuje zelené světlo, které indikuje, že zařízení je plně nabito
 • funguje celý den. Díky výkonné baterii je Audisin Maxi Ear Sound plně funkční po dobu až 20 hodin denního používání

Audisin Maxi Ear Sound – pohodlná pomůcka sluchu

Audisin Maxi Ear Sound - logoS pevným, ergonomickým dizajnem, je Audisin Maxi Ear Sound jedním z nejuniverzálnějších posilovačů sluchu na trhu. Je malý, diskrétní a perfektně sedí na uchu. Je to kvůli využití vyměnitelných, lehkých a měkkých silikonových sluchadel. Každá sada jich má pět profilovaných na různé velikosti. Byli navržené tak, aby přilnuli k uchu bez toho, aby byli nepohodlné. Zaměnitelné koncovky poskytují posilovači Audisin Maxi Ear Sound odolnost vůči otřesům, jako je fyzická aktivita. Přesné uchycení znamená další diskrétnost při používání – není možné, aby přístroj vypadl z ucha.

Názory odborníků na Audisin Maxi Ear Sound

Zařízení obdrželo pozitivní hodnocení a certifikáty od odborníků po celém světě. Jeho účinnost potvrzují i zkušenosti lékařů z celého světa

„Jde o jeden z nejlepších posilovačů sluchu na trhu,“ říká Profesor David Hamill, audiolog. „Silikonové konce zajišťují dobrou kompatibilitu s přirozenou strukturou vnějšího ucha a úroveň modulace zvuků zabezpečuje, že posilovač funguje i u pacientů s pokročilou ztrátou sluchu. Na druhé straně také, a to je vlastností dobrých naslouchátek, Audisin Maxi Ear Sound odstraňuje šum, což je největší problém při používání posilovačů sluchu. Dobře si také poradí se zvuky zpívání podle jejich tónu a jejich prostorové lokalizaci. Výsledkem je výrazné zlepšení interakce mezi pacientem a prostředím. „

Lékaři se zhodují, že Audisin Maxi Ear Sound může pomoci vyřešit problémy lidí s poruchami sluchu včetně ztrátu sluchu v určitých frekvencích. Studie prokázaly, že u 98% pacientů s mírnými poruchami sluchu a 91% se středními poruchami sluchu došlo k výraznému zlepšení již během prvního dne používání přístroje. Zároveň bylo prokázáno, že dlouhodobé používání (3-5 let) pomůcky Audisin Maxi Ear Sound nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a neovlivňuje průběh poruch sluchu a porozumění řeči.

Jak bych měl/a Audisin Maxi Ear Sound používat?

Audisin Maxi Ear SoundPokud chcete začít přístroj používat, nejprve ho nabijte. První nabití může trvat déle než běžné nabíjení (až do osmi hodin). Když se zelená LED dioda rozsvítí, tak je posilovač připraven k použití. Po zvolení jednoho z pěti párů sluchadel můžete Audisin Maxi Ear Sound úspěšně používat.

Na začátku používání se může objevit lehký šum. Je to způsobeno adaptací zařízení na úroveň sluchového postižení a tenhle fenomén zcela vymizí v průběhu prvního měsíce používání. Když se přístroj do ucha správně integruje, veškerý šum by měl být odstraněn.

Důležité je také vhodně nastavit hlasitost zařízení. Audisin Maxi umožňuje víceúrovňovou kontrolu hlasitosti, takže výběr vhodné hlasitosti by neměl být žádný problém.

Audisin Maxi Ear Sound je cestou ke zdravému sluchu

Díky průlomové technologii Audisin Maxi Ear Sound se mohou lidé se ztrátou sluchu těšit z kompletní schopnosti slyšet svět kolem sebe. Přístroj je lehký, hypoalergenní a diskrétní, když ho nosíte, zcela zapomenete, že ho vůbec máte na sobě. Díky inteligentní technologii je posilovač schopen pomoct lidem, kteří mají vzácní necitlivost na zvuky a také poskytuje vynikající ostrost a rozpoznání zvuků. Kombinuje především tóny lidské řeči, čím výrazně zlepšuje komunikační možnosti lidí, kteří toto zařízení nosí.

 

Důležité informace:
Pro všechny, kteří mají zájem o tento produkt – Audisin Maxi Ear Sound. Posilovač sluchu debutoval na polském trhu poměrně nedávno, a proto výrobce na rozběh ponouká pro prvních 1000 zákazníků poštovné zdarma.

Chci si objednat Audisin Maxi Ear Sound

+ Chci využít možnost bezplatného a diskrétního doručení

31 thoughts on “Audisin Maxi Ear Sound – profesionální pomoc

 1. Moje matka začala mít problémy se sluchem, doktor nenašel žádné závady a řekl, že je to všechno záležitost věku. Máma má kolem 70 let. Koupila jsem ji tohle zařízení a teď slyší lépe, více telefonuje a tráví čas mezi lidmi.

 2. Audisin Maxi Ear Sound je tak malý, že ho je sotva vidět. Moji přátelé si ani nevšimli, že mám tohle zařízení na sobě. Až když jsem jim jej ukázala, tak pochopili, že tohle je důvod, proč je slyším tak dobře

 3. velmi dobré, životnost baterie je fajn, předtím jsem měl naslouchátko s bateriemi, které bylo třeba často měnit, navíc bylo obtížné je kupovat, teď mám po všech starostech, přístroj stačí nabít a je připraven

 4. Doporučuji, protože jde o dobrý přístroj. Funguje bez šumu a rušení, můžete jej kdykoliv nabít, takže se nebojím toho, že by se náhle vybil a musel bych shánět nové baterie

 5. Po diagnóze ztráty sluchu před několika lety jsem byl vyděšen, no někdo mi doporučil AUDISIN MAXI EAR SOUND. Měl jsem obavy, ale ukázalo se, že přístroj funguje, nikdo ho nevidí, takže už nemusím mít starosti.

 6. Jsem mladá a problémy se sluchem mám již od malička. Měla jsem různé naslouchátka. Toto jsem si objednala s nadějí na zlepšení. A byla jsem příjemně překvapena, protože je lepší než mé předešlé. Díky tomuto naslouchátku slyším dokonce zvuky ze zadní části místnosti, co říkají lektoři o daném tématu. Zlepšilo to mé možnosti učení, všechno si zapisuju bez problémů, protože znovu správně slyším

 7. Audisin Maxi Ear Sound mi pomohl konečně se vyhrabat z díry… Dlouho jsem hledala zařízení jako je toto pro zlepšení mých problémů se sluchem. Od doby co ho používám, dokážu porozumět všemu, co mi lidi říkají a již nejsem nervózní, když mám jít ven do města

 8. Všechna naslouchátka by měla být malá a elegantní. V konečném důsledku nemusíte nikomu vysvětlovat, co to máte v uchu a proč to tam máte

 9. Sluchátka jsou skvělé, protože je možné je přizpůsobit uchu – ne každé zařízení to umožňuje, a proto Audisin stojí za to!

 10. Mám 58 let a mé problémy se sluchem začali v práci… v období, kdy jsem byl těsně před důchodem, takže jsem musel něco udělat pro to, abych neztratil svou práci. Našel jsem informace o tomto zařízení a koupil jsem si ho. Nyní to vůbec nelituji, jelikož slyším dobře, nejen v práci. Pracuji na výrobní lince, kde je opravdu velký hluk.

 11. Přestala jsem slyšet šum, což byl předtím veliký problém… tenhle audisin maxi ear sound se mnou zůstane J

 12. Jedna kamarádka mi ho doporučila, protože si ho koupila sama a pochvalovala si ho. Koupila jsem si ho a nosím ho každý den již několik měsíců

 13. Je dobré, že jej můžete nosit několik let bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Myslím, že se konečně odhodlám objednat si audisin maxi ear. Někdo si ho už objednal? Jak rychle trvá doručení?

 14. Nečekala jsem, že budu trpět ztrátou sluchu, ale někdy se následky mé práce a možná i věku projevují, takže zvážím koupi tohoto přístroje

 15. Jsem velmi šťastná, protože žádné naslouchátko nesplnilo mé očekávání tak jak Audisin. Používám ho již nějakou dobu a zatím je všechno v pořádku, slyším bez problémů

 16. v současnosti má víc a víc mladých lidí problémy se sluchem, moje kamarádka mi o tom také říkala

 17. Nevyvolává alergie, což je pro mě velmi důležité, protože na alergeny jsem citlivá. Audisin Maxi Ear Sound mohu pohodlně nosit bez obav, že se s mojí kůží na uších něco stane

 18. Dobrý kousek technologie, je jich na trhu mnoho, ale ne každý je takto efektivní a malý jako tenhle!

 19. Nikdy si ho nedávám dolů!!! tedy kromě noci!! 🙂 malý, účinný a pomáhá slyšet, takže mohu mluvit s každým

 20. Šum je noční můra a teď už se s tím nepotýkám, všechno je zřetelné, zcela ho doporučuji!

 21. Audisin Maxi Ear Sound jsem vyzkoušel a nelituji toho, protože tahle věcička funguje skvěle a velmi snadno se používá. Pokud by mi o něm můj syn neřekl, byl bych stále unavený, protože ostatní naslouchátka moc dobře nefungovaly

 22. Objednal jsem si ho a čekám na doručení, spoléhám se na to, že bude fungovat, protože už mám dost zařízení, které nosím a neustále rozbíjím))))))))

 23. Vážně jde o jedno z těch lepších naslouchátek, a to mohu říci, protože už jsem jich vyzkoušel mnoho. Pokud to někdo z vašeho okolí zvažuje, tak jim to doporučte, protože skutečně stojí za to

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *