Dr Farin

Dr Farin je čím dál uznávanější doplněk stravy pro lidi, kteří chtějí rychle a bezpečně zhubnout. Mnoho lidí je pořád skeptických, a hlavně pro ty je tento článek vhodný. Poukážeme na výsledky testů, zmíníme hodnocení dietologů a specialistů na hubnutí a tím vás zbavíme všech pochyb. Účinky prášků Dr Farin jsou prezentovány pravdivě a bez nadsázky.

Jak fungují prášky na hubnutí Dr Farin?

Složení prášků je unikátní – mají za úkol zvýšit tvorbu enzymu AC (adenylátcykláza), který je propojen s buněčnou membránou. Enzym AC stimuluje další enzymy, které jsou zodpovědné za tvorbu svalstva a podporují spalování tukové tkáně. Enzym AC přeměňuje (ATP) do cAMP, který reguluje ukládání tuků na buněčné úrovni. Navíc cAMP zvyšuje přesun tuku do svalů, kde je použit pro tvorbu energie. Pilulky Dr Farin zvyšují produkci cAMP, čímž se zefektivňuje proteosyntéza a tvorba svalové hmoty. Prášky navíc ovlivňují uvolňování mastných kyselin z buněk, díky čemuž je organismus může využít pro tvorbu energie ve svalech. Díky tomu prášky umožňují rychlé hubnutí.

Co je cAMP?

Sloučenina je nukleotid (celým jménem cyklický adenosinmonofosfát). Skládá se z adeninů, ribózy a fosfátu. Nukleotid aktivuje kinázu určitých proteinů, která stimuluje další proteiny a enzymy.

Proč je cAMP tak důležitý pro hubnutí?

  • znemožňuje syntézu tuků v hluboké tkáni
  • stimulace štítné žlázy pomáhá hormonální tvorbě
  • zvyšuje tělesnou teplotu a tím umožňuje termogenezi
  • aktivuje enzym HSL, který uvolňuje tuk z tkání a umožňuje jeho převedení na energii
  • ovlivňuje snížení tukové tkáně tím, že stimuluje organismus, aby tuk použit pro produkci energie

Aktivní ingredience v pilulkách Dr Farin

Složení Dr Farin je výsledkem mnoha let výzkumu příčiny obezity a vyslechnutí různých případů boje s obezitou. Doplněk Dr Farin se skládá z:

  • Garcínie kambodžská – rostlina pocházející s jihovýchodní Asie. Místní obyvatelstvo ji používá již staletí jako koření a ingredienci do mnoha přírodních léčiv. Díky vysokému obsahu kyseliny hydroxycitrónové (HCA) v plodech je tato rostlina klíčovým prvkem v boji s obezitou. Tato kyselina ovlivňuje metabolismus tuků a snižuje hladinu takzvaného špatného cholesterolu.
  • Výtažek ze zelené kávy – má antioxidační vlastnosti. Jako součást doplňku Dr Farin ovlivňuje pomalejší hromadění cukru v těle. Místo použití cukru pro tvorbu energie organismus použije nahromaděný tuk, což zlepšuje efektivitu metabolismu.
  • Kyselina chlorogenová (CGA 50%)  – ingredience nacházející se v kávě a švestkách. Snižuje množství jednoduchých cukrů v buňkách. Díky tomu je možné snížit tukovou tkáň až o 4,5%. Její pravidelné používání také snižuje riziko cukrovky.
  • Malinový výtažek – reguluje hladinu adiponektinu – a polypeptidového hormonu. Je produkován a vylučován přímo do krve skrze tukovou tkáň v jejich dospělé formě. Pokud je hladinu tohoto hormonu příliš nízká, zvyšuje se riziko cukrovky 2. typu.
  • Výtažek z kopřivy indické – tento výtažek ovlivňuje produkci adenylátcyklázy (CA). Jedná se o enzym, který je úzce spjat s buněčnou membránou. Stimuluje enzymy zodpovědné za růst svalové hmoty a zahajuje proces snížení svalové tkáně.

Toto je pouze pět nejdůležitějších ingrediencí v doplňku, obsahuje ještě dalších 8 prospěšných látek. Produkt je zcela přírodní – jedním z hlavních cílů výrobce Dr Farin bylo, aby byl produkt dostupný pro všechny, kteří chtějí rychle zhubnout.

Dávkování Dr Farin

Berte dvě pilulky denně, první 30 minut před snídaní a druhou 30 minut před večeří nebo fyzickou námahou. Dietolog nebo lékař vám může dávkování upravit. Pilulku spolkněte a zapijte dostatečným množstvím vody.

Nepřesahujte doporučenou denní dávku. Prášky nejsou náhradou za jídlo. Produkt není vhodný pro děti.

Účinnost pilulek Dr Farin

Dr Farin má nepřeberné množství pozitivních hodnocení na mnoha fórech online obchodech. Názory specialistů jsou ale důležitější. Specialisté svůj názor založili na vědecké práci provedené knihovou medicíny National Library of Medicine. Podle jejich výzkumu se specialisté shodli na to, že je Dr Farin velice efektivní pomůckou pro hubnutí, a že mimo jiné pomáhá s krevním tlakem. V testech byli dobrovolníci rozděleni do dvou skupin. První skupina brala Dr Farin a druhá brala placebo. Po skončení testů měla první skupina o 16,7% lepší výsledky, zvláště v oblasti snížení tukové tkáně. Testy ukázaly, že má tento doplněk léčivé účinky na cukrovku a Alzhaimerovu chorobu, ale v této oblasti je ještě potřeba provést další výzkumy.

Je Dr Farin účinný? Názory dietologů a specialistů.

Obecně jsou lékaři a dietologové toho názoru, že výsledky bez pochyby ukazují, že je doplněk stravy Dr Farin účinný a pomáhá při hubnutí. Díky zvláštnímu složení a širokému využití tohoto produktu je hubnutí rovnoměrné a bezpečné. Doplněk může používat v podstatě každý, zvláště lidé a nízkou hladinou cAMP, kvůli čemuž je pro ně těžší zhubnout za pomoci jiných metod.

Teď, když znáte výsledky testů a byli jste poučeni o účinnosti a bezpečnosti produktu, bude pro vás jednodušší se rozhodnout začít hubnout s Dr Farin. Pilulky si zaslouží váš zájem a důvěru. Na závěr už zbývá jen vám popřát co nejlepší výsledky při hubnutí dosažení vašeho vysněného cíle.

Důležité:
Distributor Dr Farin nyní nabízí garanci vrácení peněz při koupi přes nás. Pokud nebudete s výsledky spokojeni, dostanete 100% peněz zpět.

Běžná cena: 5475 Kč

Klikněte na odkaz a získejte doručení zdarma – 990

Tato speciální nabídka je časově omezená kvůli omezenému množství zboží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *