EcoSlim – čtyřnásobná síla v boji proti obezitě

Odborníci jsou zděšeni epidemií obezity – a nezdravý způsob stravování a chemické látky v jídle ničí naše těla. Když tuková tkáň nabyde nebezpečných rozměrů, Vaše tělo je vystaveno různým vážným komplikacím – drasticky se zvyšuje riziko kardiovaskulárních nemocí, cukrovky II. typu a dokonce i obstruktivní spánkové apnoe a určitých druhů rakoviny. Jak efektivně bojovat proti obezitě a zároveň se starat o své zdraví? Následující článek Vám představí a plně popíše novinku na trhu: kapky na hubnutí EcoSlim.

Jedno řešení mnoha problémů

Největším problémem pro kohokoliv, kdo se snaží hubnout, je bojovat s vlastním tělem. Chemické látky se hromadí a během let penetrují lidské tělo. Způsobují problémy s trávením, významně zpomalují metabolismus a vedou k nadbytečnému ukládání tuků, kterého se pak těžko zbavuje. Boj často trvá velmi dlouho – organismus se často nemůže tuku a toxinů zbavit. Jak vyhrát tuto zdánlivě neřešitelnou situaci?

Čtyřnásobná síla EcoSlim

Kapky EcoSlim vděčí za své neobyčejné hubnoucí účinky 4 přírodním ingrediencím. Díky jejich koncentrované formě zrychlují metabolické procesy v těle, způsobují rozpad a odvádění tukových zásob a čistí tělo od toxinů – účinky přísad EcoSlimu byly potvrzeny různými vědeckými studiemi. Jelikož je složení kapek 100% přírodní, nenamáhá EcoSlim tělo (oproti ostatním přípravkům na hubnutí), a je tímpádem naprosto bezpečný pro Vaše tělo. Kapky se rozpouští ve vodě, což zaručuje extrémně rychlé vstřebávání a rychlý účinek. Co EcoSlim obsahuje?

 • Výtažek ze zázvoru
  Zázvor přímo ovlivňuje trávicí systém a byl už po tisíciletí používán v přírodní medicíně. Zázvor obsahuje až 8 druhů vitamínů a minerálů – několikrát větší množství než je v denní dávce! Studie také potvrzují, že zázvor zrychluje spalování tuků. Obsahuje kapsaicin – látka zodpovědná za termogenezi těla – což je proces, při kterém vzrůstá teplota těla a zvyšuje se spalování kalorií. Zázvor byl užíván po tisíciletí pro regulaci metabolismu a eliminaci trávicích problémů. Olej, který zázvor obsahuje, rychle proniká stěnami žaludku a zlepšuje funkci celého trávicího traktu. Stilumuje trávicí enzymy tím, že účinkuje takovým způsobem při kterém tělo samo elimuje chemikálie a nezdravé látky v žaludku, a přijímá jen zdravé prvky. Zázvor funguje dvěma způsoby: posiluje proces spalování tuků a vyhýbá se metabolismu, což činí shazování váhy až 2x rychlejším. Výrobci EcoSlimu jako jedni z mála přidávají zázvor do svých přípravků na hubnutí.
 • Čínský čaj
  Kapky EcoSlim obsahují vysoké hladiny antioxidantů – látek zodpovědných za mobilizaci buněčné obrany pro boj proti škodlivým látkám v těle. Toxiny, se kterými jsme každý den v kontaktu, mohou vstoupit do těla a v tomto procesu mohou poté tzv. volné radikály poškodit buňky. Antioxidanty přímo ovlivňují detoxifikační procesy v těle: aktivují jaterní enzymy, které mohou toxické látky „odloučit”, poté neutralizovat jejich toxicitu a pomoci tělu se jich zbavit. Antioxidanty jsou proto velmi důležité při shazování váhy: detoxifikují tělo tak aby se mohlo rychle a efektivně zbavovat tuku. Je také dobré zmínit, že odstraňování toxinů z těla spolu s produktem EcoSlim značně zlepšuje jeho celkové fungování a vzhled těla. Výtažek z čínského čaje, spolu se zázvorem, pomáhá s čistěním střev – je to přísada, která dále podporuje zrychlování metabolických procesů.
 • Rostlinný glycerin
  Glycerin má lehce projímavé účinky, které dále zrychlují metabolismus těla. Také pomáhá s dalším problémém těla: zadržování vody. Díky špatnému stravování dochází k pronikání vody z cév a jejího nadbytečného hromadění v tkáních – tělo začne „natékat”. Hromadění vody v těle je často doprovázeno pocity těžkosti, únavy, sníženou koncentrací a podrážděností. Schopnost vázat na sebe vody a tím pomoci odvádět vodu z těla je vlastností glycerinu.
 • Hloh
  Hloh obsahuje flavonoidy, procyanidy, teterpenické kyseliny, fytosteroly, minerální soly a vitamíny A a C. Mají uklidňující účinky, ulevují od mentálních a emočních symptomů stresu tím, že tělo uvádí do stavu mentální rovnováhy. Stres může narušit jakékoliv snahy o snížení váhy – při pochybách a při stresu z hubnutí je nejjednoduší sáhnout po kalorických jídlech. Hloh také podporuje antioxidanty obsažené v čínském čaji v jejich boji pro volným radikálům: neutralizuje jejich účinky.

Dávkování EcoSlim

Pro dosažení nejlepších výsledků rozpusťte kapky ve sklenici vody a vypijte jí během jídla – jednou denně. Požití EcoSlimu během jídla zaručuje okamžitý účinnel a optimální metabolické zrychlení. Dalším bonusem je jeho příjemná ovocná příchuť – systematické dávkování EcoSlimu je velmi milou záležitostí. Produkt je 100% přírodní a neobsahuje žádné umělé chemikálie. Výrobce zaručuje nejvyšší kvalitu produktu – látky jsou extrahovány pomocí pokročilých technologií tak, aby byla zaručena bezpečnost a efektivita EcoSlimu.

Studie potvrzují účinky produktu EcoSlim

Účinnost EcoSlimu byla potvrzena vědeckými studiemi – efektivita jednotlivých složek a jejich kombinací byla testována na dobrovolnících. Účastníci byli vybírání na základě 2 kritérií:

 • BMI> 30 (obezita) a množství tělesného tuku > 35%
 • Minimálně 5 let neúspěšného boje s obezitou a zároveň aspoň 10 let trpět obezitou

Účastníci byli vybráni z jednoduchého důvodu: díky dlouhým problémům s obezitou se dá říct, že se tělo „přeprogramovalo” na vyšší váhu. Studie ukazují, že shazování váhy může pro takové lidi být neuskutečnitelné. Výsledky studie by jednoznačně potvrdily nebo vyvrátily přínos aktivních složek EcoSlim při redukci tukových zásob.

Testy byly provedeny na uznávané klinice v České republice a byly pod dohledem odborníka a dlouholetého výzkumníka chronické obezity – Dr. A. Černého. Výsledky byly měřeny pomocí postupného zahrnování komponentů EcoSlim do životosprávy. Účastníci byli rozděleni do dvou skupin – jedna konzumovala EcoSlim a druhá obdržela placebo. Obě skupiny se během studie stravovaly stejně (1200 kcal) a každý den prováděly speciálně připravené druhy cviků. Výsledky kapek EcoSlim jasně potvrdily:

Po 1 týdnu užívání kombinace výtažku z čínského čaje a z hlohu zrychlila detoxifikační proces z 27% na 84%.

Po 2 týdnech užívání rostlinného glycerinu došlo k uvolnění nadbytečné vody v 89% všech účastníků – otoky zmizely a váha se snížila v průměru o 5,4 kg více než ve skupině s placebem.

Po 3 týdnech užívání aktivních přísad produktu EcoSlim shodila skupina užívající tyto kapky průměrně okolo 9kg. Pro porovnání, druhá skupina shodila průměrně 5kg. Rozdíl ve shozeném tuku je také značně rozdílný – v první skupině bylo množství shozeného tělesného tuku průměrně o 54% vyšší než v placebo skupině.

Na žádném účastníkovi nebyly zaznamenány žádné účinky na cévní nebo nervový systém, kapky EcoSlim neměly žádné vedlejší účinky.

Hubnoucí síla EcoSlim

Pro shrnutí – EcoSlim má prokázané hubnoucí účinky – první změny mohou být zřetelné už po 1 týdnu každodenního užívání: viditelné snížení váhy (v průměru 3kg) díky změnám v metabolických procesech, rozpad a odvádění tělesného tuku, odvod více než 58% nahromaděných toxinů z těla. Eliminace problémů s nadměrným množstvím vody v těle. Díky své mocné povaze se nedoporučuje překračovat denní dávku sirupu EcoSlim a poctivě hlídat tělesnou váhu tak, aby jste se vyhnuli přílišnému shazování váhy.

Důležité:
Klikněte na odkaz a získejte doručení zdarma.

Běžná cena: 2600 Kč

Kup teď EcoSlim: 1300

Tato speciální nabídka je časově omezená kvůli omezenému množství zboží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *