Flexa Plus – celková ochrana Vašich kloubů

Porazte bolestivou artritidu a začněte si znovu užívat život!

Brání vám skličující bolest kloubů vykonávat jednoduché činnosti? Máme pro vás řešení! Objevte revoluční formuli, která vám pomůže přemoci tyto problémy během několika týdnů.

Více než 40 milionů lidí nad 40 let bojuje s bolestivou artritidou, která se nejčastěji vyskytuje v kolenech nebo loktech. Bolest většinou po několika dnech sama odezní, ale může být předzvěstí tvorby zánětu, který může vést k trvalému poškození artritidou (hlavně v kolenech). V některých případech se jedná o bolest, když ohnete koleno nebo loket, ztuhlost a otoky, když jde o nezávadný zánět. Nicméně vám ale nedělá problém vykonávat jednoduché činnost jako je chůze, vstávání nebo sprchování se).

Ale pokud bolest do dvou týdnů neustane a postupně se zhoršuje do takové míry, že neustává ani v klidovém stavu a ve spánku, může se jednat o počáteční osteoartritidu. Tu byste neměli podceňovat, protože dokáže způsobit trvalé a bolestivé následky.

Nemocné klouby dělají nemocné tělo

Nejběžnější příčinou bolesti kloubů jsou různá zranění a poranění spojená s fyzickou prací a závodními sporty. Příliš aktivní životní styl, časté sezení či zvedání těžkých předmětů může vést k přetížení kloubů v kolenech a kotnících. V některých případech nakonec dojde k patologické deformaci poškozeného kloubu a píchavé bolesti na naražených, zlomených či pohmožděných místech. Kloub stačí na určitou dobu zafixovat a nehýbat s ním. Za několik týdnů by měl být zase jako nový.

V mnoha případech je bolest způsobená vrozenými tendencemi. Lidé, jejichž kloubní stavba je slabší a méně odolná, jsou v mnohem větším riziku poškození než ostatní. V kombinaci s fyzicky náročnou prací či sportem může tato predispozice vést k rychlému poškození kloubů. Takoví lidé by měli věnovat zvýšenou péči pravidelnému cvičení a udržení zdravé váhy, jelikož pevné svaly fungují jako podpora slabých kloubů.

Vyvinutí osteoartritidy je pravděpodobnější, pokud máte nadváhu, zvláště pokud je nadváha dlouhodobá a bojujete s ní roky. Pokud máte přebytečná kila, může to být velice nebezpečné zvláště pro kolenní a kyčelní klouby, kde může dojít k trvalému poškození. Bolest, která je cítit při téměř každém pohybu, nutí tyto lidi vést život v sedě a omezovat fyzickou aktivitu, jak jen to jde.

Jak zachránit nemocné klouby

Až do nedávna byly problémy s klouby hlavně problémem sportovců, jejichž tělo bylo vystavováno nadměrné zátěži. V dnešní době má problémy s bolestí loktů a kolem více než 21 milionů lidí po celém světě. Drtivá většina jsou senioři nad 60 let, řemeslníci a lidé, kteří trpí nadváhou.

Všech faktorů zodpovědných za problémy s klouby se nelze zbavit. Ale můžete klouby úspěšně chránit před poškozením těmito faktory. Hned po vypozorování první abnormality byste měli sáhnout po prášcích Flexa Plus. Jejich průkopnická formule úspěšně posiluje klouby a zastavuje další patologické změny.

Flexa Plus – celková ochrana Vašich kloubů

Unikátní složení doplňku Flexa Plus podporuje regeneraci poškozené chrupavčité tkáně a rychle eliminuje ostrou bolest v loktech a kolenech. Precizně zvolená kombinace individuálních složek podporuje pohyblivost kloubů a pozitivně ovlivňuje svaly. Díky tomuto léku se vašim kloubům rychle navrátí původní pohyblivost. Navíc pravidelné používání tohoto produktu zvyšuje produkci kolagenu – přírodní bílkoviny, která posiluje chrupavčitou tkáň a dodává kloubům potřebnou amortizaci.

Tajemství účinnosti doplňku Flexa Plus spočívá v přírodních složkách, které byly pečlivě vybrány díky své prospěšnosti. Jednotlivé látky byly vybrány, aby obnovily funkčnost kloubů bez toho, aby brzdily příjem vitamínům a mikroelementů, např. při dietě.

Jednou z klíčových složek v doplňku je výtažek z pampelišky. Má protizánětlivé a protivirové účinky. Díky obsahu cholinu a inositolu tento produkt posiluje tělo a poskytuje podporu oslabeným kloubům. Také obsahuje léčivé ingredience jako jsou triterpeny, karotenoidy, draslík, hořčík a mnoho vitamínů.

Kapsle Flexa Plus navíc obsahují výtažek z violky trojbarevné, což je rostlina, která je známá svými protirevmatickými a analgetickými účinky. Je cenným zdrojem rutinu, který posiluje chrupavky, které chrání klouby před poškozením a degenerativními změnami. Navíc snižuje pocit ztuhlosti a zvyšuje absorpci vitamínu C.

Formule také obsahuje trochu kopřivy, která poskytuje tělu mnoho cenných vitamínů a minerálu jako je vápník, fosfor, železo a jód. Ty zabraňují zhoršení fyzičky, čímž také udržují vaše klouby v dobrém stavu. Při oslabení svalů a celkovém oslabení těla pomáhá maca horská, která pomáhá od bolesti v bocích, loktech a páteři a také bojuje se zánětem.

Minerální soli obsažené v přesličce rolní posilují pružnost pojivové tkáně, která brzdí proces stárnutí. Křemen eliminuje odvápňování při revmatickém vkladu a zbavuje se zdroje bolesti a tím chrání klouby před bolestivou degenerací.

Zbavte se navždy bolesti kloubů!

Díky bohatému složení přírodních ingrediencí je Flexa Plus nejlepším doplňkem pro posilnění kloubů. Flexa Plus získal podporu a doporučení mnoha prestižních lékařských organizací včetně Americké ortopedické asociace ze Spojených států. Jejich názor je podpořen mnoha měsíci testování, které potvrdily vysokou účinnost a bezpečnost tohoto produktu. Ke zlepšení dochází alespoň po měsíci používání Flexa Plus. Flexa Plus je ještě účinnější, pokud pravidelně cvičíte pro posílení kloubů a udržení zdravé váhy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *