Formexplode – doplněk stravy pro růst svalů

Většina mužů má za cíl dosažení zdravého a atletického vzhledu. Popularita sportů klade na takovou postavu stále větší důraz. Ženy navíc věnují více pozornosti mužům s atletickým, svalnatým tělem.

Při dosažení „vysněného těla“ se ale musíme soustředit na dva základní prvky. Nejdříve musíme vytvořit správný program cvičení a poté si připravit vhodné doplňky stravy, které jsou nezbytné pro získání, co největšího užitku ze cvičení. Díky takovémuto přístupu dosáhnete svých plánovaných výsledků lehčeji.

Správné stavění svalové tkáně.

Aby se tělo zapojilo do proteinové syntézy, která má za výsledek růst svalové hmoty, potřebuje organismus specifické hormony, substráty a vhodné procesy.
Klíčovými prvky jsou: růstový hormon, testosteron, aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), vitamíny, hořčík, zinek a kreatin. Pokud jsou vaše doplňky podpořeny L-argininem, tak tělo dostane extra impuls, který je téměř identický s tím, který se objevuje při růstu dítěte.

Kreatin – Doplňky jídla nebo vhodný jídelníček.

Kreatin je zastoupen v jídle, ale můžete jej v něm najít pouze v malém množství. Nejvíce kreatinu je v hovězím a srnčím mase. Hovězí maso obsahuje pouze 5 gramů kreatinu na 1 kg masa. Jak můžeme vidět, množství snědeného jídla naplno nedodá dávku této živiny, je jedno, jak moc se budete snažit. Proto jsou jediným vhodným zdrojem kreatinu doplňky.

Formexplode – kolekce aminokyselin

Doplněk stravy Formexplode obsahuje každou esenciální aminokyselinu a excipienty, které naše tělo potřebuje k budování svalové hmoty. Tento jedinečný recept zlepšuje sekreci růstového hormonu a testosteronu, což dělá proces tvoření svalů daleko rychlejší. Recept Formexplode obsahuje látky, jako jsou:

 • BCAA – jedna z nejpopulárnějších aminokyselin s rozvětveným řetězcem, která má vysokou anti katabolickou aktivitu. Funguje jako regenerátor, díky kterému tělo cítí únavu daleko později. Navíc je díky ní proces zotavení svalových vláken daleko kratší. Díky tomu se můžeme vrátit dříve ke cvičení. Skrze pravidelné používání jsou stimulovány relevantní procesy. Aminokyselina BCAA je také dodatečným zdrojem energie. Když naše tělo konzumuje glykogen, aminokyseliny BCAA jej nahrazují, takže tělo cítí únavu daleko později a zvýší tak schopnost cvičit.
 • L-arginin stimuluje syntézu kreatinu, to umožňuje hromadit energii ve svalech. A co víc, L-arginin stimuluje produkci oxidu dusnatého, který slouží jako „pumpa“. Zjednodušeně řečeno zlepšuje využití živin a minerálů v těle. Navíc rozšiřuje krevní cévy, které zlepšují silovou výdrž během tréninku.
 • L-Tyrosin je složka proteinu – je to aminokyselina. Je nezbytné stimulovat proces nervových přenašečů, které jsou zodpovědné za produkci dopaminu a norepinefrinu. To jsou látky přenášející signály vyčerpání a soustředění.
 • L-karnitin je obecně spojený s hubnutím, protože jde o jednu z klíčových látek obsahujících takzvané spalovače tuku. Navíc chrání svaly od mikro poškození. Zrychluje proces regenerace a rekonstrukce svalových tkání. Protože se L-karnitin účastní stimulace ztráty tuku, tak má tělo během tréninku víc energie.
 • Kreatin je jednou z nejdůležitějších složek Formexplode. Tento protein má prokázané anabolické vlastnosti. Viditelně zrychluje růst svalové hmoty. Spolu v kombinaci s aminokyselinami BCAA zrychluje regenerační proces mezi cvičeními.

Jak Formexplode funguje?

Tento produkt funguje ve třech fázích. Během první fáze je tělo očištěno. Díky tomu se tělo zbaví přebytečné vody, toxinů a dosáhne přechodu do druhé fáze. Druhá fáze je moment, kdy je svalová tkáň budována nejúčinněji a kdy je tuková tkáň snížena pro více energie na cvičení. Jedinečná kombinace aminokyselin, kreatinu, L-karnitinu a 26 pomocných látek je výsledkem tvrdé práce mnoha nejlepších vědců, kteří se spoléhali na roky výzkumů a zkušeností. Lidé používající Formexplode zaznamenali své první účinky už po 14 dnech.

Systematické používání Formexplode znatelně zvyšuje výdrž svalů, svalové tkáně a šlach už po 4 týdnech. Proto také snižuje riziko zranění. Formexplode zlepšuje psychicko-fyzickou energii, díky které tělo cítí únavu daleko později.

Formexplode, pro koho je určen?

Formexplode je doporučen všem, kteří se chtějí zbavit přebytečného tuku a zároveň chtějí budovat svalovou tkáň. Je určen jak pro profesionály, tak pro lidi, kteří trénují jen pro vlastní potěšení.
Jaké další účinky mohou z používání Formexplode vyvstat?

 • Formexplode pozitivně ovlivňuje potenci – erekce jsou delší a intenzivnější.
 • Formexplode snižuje pocení.
 • Formexplode zvyšuje regeneraci těla a pozitivně ovlivňuje naše biologické hodiny. Ti, kteří Formexpolde používají usínají jednodušeji a rychleji se probouzí.
 • Formexplode přidává vitalitu. Není s ním třeba již sahat po šálku kávy nebo energetických nápojích.
 • L-arginin má pozitivní účinek na vlasy, kůži a nehty. Vitamíny zlepšují imunitu těla
 • Má detoxikační účinek.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *