Hallu Motion – ortéza na pomoc s vbočeným palcem

Vbočené palce, křivé palce – to jsou jména stejného neduhu: deformace kloubu. V tomto případě je deformace nohy symptomem. Vbočené palce jsou především neduhem u žen. Nadváha, chození na podpatcích, plochá chodidla a příliš dlouhé stání – to vše tomuto problému napomáhá. Konzervativní léčba nefunguje vždycky a někdy je potřeba operace.

Příčiny vbočeného palce

Nošení vysokých podpatků staví nohu pod velký tlak. Tento efekt je ještě znásoben, když jde o špičaté boty. V tomto případě nese tlak palec a podélná klenba. To vede k deformaci palce a k plochým nohám. Bolest se objevuje pozvolna, deformovaná noha funguje jinak, než zdravá: váha těla je rozložena nepravidelně. Palec již není podporou během chození, zhoršuje se stabilita, svaly jsou slabší a klenba nese příliš mnoho váhy. Nesprávná pozice palce vede k deformaci kloubu. Na vnitřní straně chodidla se vytváří bolestivé mozoly.

První příznaky deformace nejsou bohužel dostatečně varovné pro návštěvu specialisty. Pacient obvykle navštíví doktora, když už je vbočený palec v pozdější fázi, bolest je příliš velká a pacient má problém s koupením nových bot.

Vybírání nového páru bot se stává opravdu velkým problémem. Nové boty často tlačí na postižená místa, což je v případě vbočeného palce v základech kloubu. To zvyšuje bolest a vytváří dodatečné metatarzální záněty. Objevuje se burzitida v oblastech mezi nártem a články prstů – vytváří se plněné váčky, kde je vyčnívající kost předmětem tlaku a odírání. Navíc se mozoly a subluxace metatarzofalangeálních kloubů zhoršuje výsledkem tlaku a tření.

Hallu Motion – efektivní pomoc na vbočené palce

Jedna z nejdůležitějších věcí při léčbě vbočených palců (vlastně vždy) je začít co nejdříve. To nemusí znamenat operaci, existují stejně efektivní opatření, která může člověk provést pro boj s deformací kloubu. Hallu Motion je korekční pomoc nohou. Používá se jednoduše a zaručuje plnou korekci deformace a zotavení. Hallu Motion je ideální alternativou jiných, někdy invazivnějších metod, léčeb vbočených palců. Jaké výhody vycházejí z používání Hallu Motion? Kompletní a přírodní narovnání palce. Také obnovuje správnou cirkulaci nohy, což pomáhá celé noze k lepšímu zdraví a vzhledu. Záněty se postupně stáhnou, také bolest, otok a napětí. Doslova všechny symptomy vbočeného palce časem zmizí.

Jak Hallu Motion bojuje s vbočenými palci?

Pomoc působí na deformaci chodidla několika způsoby.

 • Snižuje vbočení palce – působí na metatarzofalangeální kloub tím, že ho nastaví do správné pozice. To pomáhá stabilizovat nohu a snížit deformaci.
 • Snižuje bolest systematickým odstraněním zánětu, otoku, mozolů a zlepšuje tok krve. Toto výrazně zlepšuje komfort chození.
 • Zabraňuje dalšímu zhoršení poškození oblasti kloubu. Také pomáhá podporovat chodidlo a jde tak o formu ochrany. Pravidelné nošení ortézy posiluje kotník až o 80 %.

Hallu Motion se lehce používá. Jeho účinek je hlavně v pravidelném používání. To pomáhá tomu, aby se palec léčil postupně. Hlavní výhodou pomoci je lehkost použití a pohodlnost. Může být upravena pro každé chodidlo, nezávisle na velikosti nebo tvaru. Může být nošena během dne a také před spaním. Během nošení můžete zaznamenat menší obtíže, ale to jen znamená, že to funguje. Tento pocit není tak silný, aby vám zabránil nebo vás odradil od pokračování v léčbě.

Používání Hallu Motion

 • Nejprve povolte upravitelný pásek na nulu
 • Poté si nasaďte přední část, aby byla tato část na vnitřní straně palce a pěna obklopovala postižený kloub.
 • Pásek je nyní vedle chodidla. Měl by být utažen okolo vnějšku a poté okolo horní strany chodidla, než jej na místo zasadíte hákem.
 • Pásek by měl být utažen, aby docházelo k tlaku na palec. Palec by měl být stabilní.
 • Postupem času by měl být pásek utahován, aby se palci dostávalo většího tlaku.

Halu Motion kontraindikace, kdy jej nepoužívat

Používání podpory není doporučováno lidem, kteří:

 • mají cukrovku
 • mají problémy s cirkulací krve
 • jsou nezletilí

Hallu Motion umožňuje kompletní a přírodní zotavení od problémů s vbočeným palcem. Napravuje palec a odlehčuje od potíží s chozením, snižuje napětí, zlepšuje cirkulaci krve v noze a zlepšuje celkové zdraví a vzhled chodidla. Podpora je univerzální, může být nasazena na jakékoliv chodidlo bez ohledu na tvar nebo velikost. Pomáhá od bolesti, otoků, mozolů, odřenin, zánětů nebo jinými slovy: od všech symptomů vbočeného palce.

Hallu Motion – často kladené dotazy

 1. Jak obtížné je používat Hallu Motion?
  Vůbec to není těžké. Dáte jej přímo na postižený palec. Podpora má jasný manuál s obrázky. Podpora se hodí na každou nohu, může být použita ve dne i v noci (když je korekce chodidla naprosto bez bolesti)
 2. Opravdu Hallu Motion opraví problém?
  Ortéza Hallu Motion je vyrobena z ortopedického plastu s potvrzenými korekčními vlastnostmi. Forma samotná garantuje, že bude problém s deformací vyřešen, zároveň posiluje klouby a zlepšuje vzhled chodidla.
 3. Má Hullu Motion nějaký důkaz toho, jak funguje?
  Ortéza Hallu Motion je alternativou invazivní operace. Má certifikát a hlavně je doporučována mnoho specialisty z oboru ortopedie a podologie.
  Distributor Hallu Motion by rád na omezenou dobu prodloužil speciální nabídku pro naše čtenáře. Pokud nemáte během této doby žádné výsledky, tak dostanete vaše peníze zpět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *