Hallu Motion – ortéza na pomoc s vbočeným palcem

Vbočené palce, křivé palce – to jsou jména stejného neduhu: deformace kloubu. V tomto případě je deformace nohy symptomem. Vbočené palce jsou především neduhem u žen. Nadváha, chození na podpatcích, plochá chodidla a příliš dlouhé stání – to vše tomuto problému napomáhá. Konzervativní léčba nefunguje vždycky a někdy je potřeba operace.

Příčiny vbočeného palce

Nošení vysokých podpatků staví nohu pod velký tlak. Tento efekt je ještě znásoben, když jde o špičaté boty. V tomto případě nese tlak palec a podélná klenba. To vede k deformaci palce a k plochým nohám. Bolest se objevuje pozvolna, deformovaná noha funguje jinak, než zdravá: váha těla je rozložena nepravidelně. Palec již není podporou během chození, zhoršuje se stabilita, svaly jsou slabší a klenba nese příliš mnoho váhy. Nesprávná pozice palce vede k deformaci kloubu. Na vnitřní straně chodidla se vytváří bolestivé mozoly.

První příznaky deformace nejsou bohužel dostatečně varovné pro návštěvu specialisty. Pacient obvykle navštíví doktora, když už je vbočený palec v pozdější fázi, bolest je příliš velká a pacient má problém s koupením nových bot.

Vybírání nového páru bot se stává opravdu velkým problémem. Nové boty často tlačí na postižená místa, což je v případě vbočeného palce v základech kloubu. To zvyšuje bolest a vytváří dodatečné metatarzální záněty. Objevuje se burzitida v oblastech mezi nártem a články prstů – vytváří se plněné váčky, kde je vyčnívající kost předmětem tlaku a odírání. Navíc se mozoly a subluxace metatarzofalangeálních kloubů zhoršuje výsledkem tlaku a tření.

Hallu Motion – efektivní pomoc na vbočené palce

Jedna z nejdůležitějších věcí při léčbě vbočených palců (vlastně vždy) je začít co nejdříve. To nemusí znamenat operaci, existují stejně efektivní opatření, která může člověk provést pro boj s deformací kloubu. Hallu Motion je korekční pomoc nohou. Používá se jednoduše a zaručuje plnou korekci deformace a zotavení. Hallu Motion je ideální alternativou jiných, někdy invazivnějších metod, léčeb vbočených palců. Jaké výhody vycházejí z používání Hallu Motion? Kompletní a přírodní narovnání palce. Také obnovuje správnou cirkulaci nohy, což pomáhá celé noze k lepšímu zdraví a vzhledu. Záněty se postupně stáhnou, také bolest, otok a napětí. Doslova všechny symptomy vbočeného palce časem zmizí.

Jak Hallu Motion bojuje s vbočenými palci?

Pomoc působí na deformaci chodidla několika způsoby.

 • Snižuje vbočení palce – působí na metatarzofalangeální kloub tím, že ho nastaví do správné pozice. To pomáhá stabilizovat nohu a snížit deformaci.
 • Snižuje bolest systematickým odstraněním zánětu, otoku, mozolů a zlepšuje tok krve. Toto výrazně zlepšuje komfort chození.
 • Zabraňuje dalšímu zhoršení poškození oblasti kloubu. Také pomáhá podporovat chodidlo a jde tak o formu ochrany. Pravidelné nošení ortézy posiluje kotník až o 80 %.

Hallu Motion se lehce používá. Jeho účinek je hlavně v pravidelném používání. To pomáhá tomu, aby se palec léčil postupně. Hlavní výhodou pomoci je lehkost použití a pohodlnost. Může být upravena pro každé chodidlo, nezávisle na velikosti nebo tvaru. Může být nošena během dne a také před spaním. Během nošení můžete zaznamenat menší obtíže, ale to jen znamená, že to funguje. Tento pocit není tak silný, aby vám zabránil nebo vás odradil od pokračování v léčbě.

Používání Hallu Motion

 • Nejprve povolte upravitelný pásek na nulu
 • Poté si nasaďte přední část, aby byla tato část na vnitřní straně palce a pěna obklopovala postižený kloub.
 • Pásek je nyní vedle chodidla. Měl by být utažen okolo vnějšku a poté okolo horní strany chodidla, než jej na místo zasadíte hákem.
 • Pásek by měl být utažen, aby docházelo k tlaku na palec. Palec by měl být stabilní.
 • Postupem času by měl být pásek utahován, aby se palci dostávalo většího tlaku.

Halu Motion kontraindikace, kdy jej nepoužívat

Používání podpory není doporučováno lidem, kteří:

 • mají cukrovku
 • mají problémy s cirkulací krve
 • jsou nezletilí

Hallu Motion umožňuje kompletní a přírodní zotavení od problémů s vbočeným palcem. Napravuje palec a odlehčuje od potíží s chozením, snižuje napětí, zlepšuje cirkulaci krve v noze a zlepšuje celkové zdraví a vzhled chodidla. Podpora je univerzální, může být nasazena na jakékoliv chodidlo bez ohledu na tvar nebo velikost. Pomáhá od bolesti, otoků, mozolů, odřenin, zánětů nebo jinými slovy: od všech symptomů vbočeného palce.

Hallu Motion – často kladené dotazy

 1. Jak obtížné je používat Hallu Motion?
  Vůbec to není těžké. Dáte jej přímo na postižený palec. Podpora má jasný manuál s obrázky. Podpora se hodí na každou nohu, může být použita ve dne i v noci (když je korekce chodidla naprosto bez bolesti)
 2. Opravdu Hallu Motion opraví problém?
  Ortéza Hallu Motion je vyrobena z ortopedického plastu s potvrzenými korekčními vlastnostmi. Forma samotná garantuje, že bude problém s deformací vyřešen, zároveň posiluje klouby a zlepšuje vzhled chodidla.
 3. Má Hullu Motion nějaký důkaz toho, jak funguje?
  Ortéza Hallu Motion je alternativou invazivní operace. Má certifikát a hlavně je doporučována mnoho specialisty z oboru ortopedie a podologie.
  Distributor Hallu Motion by rád na omezenou dobu prodloužil speciální nabídku pro naše čtenáře. Pokud nemáte během této doby žádné výsledky, tak dostanete vaše peníze zpět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *