Herbasnorex – Chrápání – jak bojovat proti této nebezpečné nemoc?

Na první pohled není chrápání během spánku nejproblematičtější pro chrápající osobu, ale pro jejich rodinu. Obecně je chrápání vnímáno jako problém, za který se lidé stydí, protože – na rovinu – se nedá kontrolovat. Nicméně, jen málo lidí si uvědomuje, že chrápání může vést k mnoha onemocněním a může být příznakem vážných problémů s dýcháním – to by nemělo být bráno na lehkou váhu.

Léčba 21. století

Studie jasně říkají: muži chrápou častěji než ženy. To obvykle platí pro osoby starší 50 let, ale ne jen pro ně – mladí lidé a děti také chrápou. Univerzálnost tohoto problému lze jednoduše změřit – každý z nás měl kontakt s alespoň jednou osobou, která chrápe. Takový počet je děsivý. O to více, když si uvědomíme, že to může mít dopad na naše zdraví.

Vědecky řečeno, chrápání je výsledkem poruch ve stavbě horních cest dýchacích. Vdechovaný vzduch neproudí plynule a tiše, ale je nepřirozeně „nasáván“. Tyto zvuky narušují spánek, a to jak pro chrápající osoby, tak pro jejich rodinu. Výsledkem je, že se cenný čas odpočinku stává mučením. A jak víte, spánkový deficit snižuje účinnost těla a odráží se v každé oblasti lidského života.

Tyto příznaky by neměly podceňovány

Když tělo přestane správně pracovat, začne vysílat první varovné signály. To platí i pro cesty dýchací, což je takový indikátor stavu těla. První příznaky spojené s chrápání, které by vás měli upozornit zahrnují ranní bolesti hlavy, prodlouženou denní únavu, problémy se soustředěním. Tyto příznaky jsou často podceňovány. Odborníci kopou hlouběji. Další problémy, které vyjdou na povrch, jsou: usínání během denních aktivit, snížené libido a kardiovaskulární poruchy.

5 bylin, které bojují proti chrápání – HerbaSnorex recept

Lidé, kteří nechtějí riskovat své zdraví a chtějí klidný spánek, by měli vědět o přírodním řešení – byliny. Mnohými podceňovány, jsou nenahraditelným způsobem v boji proti chrápání, a to i pro ty, kteří jsou v pokročilém stádiu. Zde jsou čtyři bylinky, které se používají již po staletí pro boj s problémy spojenými s dýcháním.

Topolovka černá – slizové látky přítomné v květinách snižují zánět dýchacích cest. Působí tak, že pokrývají krk a dýchacích cesty ochrannou vrstvou hlenu. Díky tomu obnovuje správný průtok vzduchu a přispívá k postupnému rozšiřování průdušnice.

Ibišek – jeho kořen hraje klíčovou roli při zmírnění respiračních onemocnění a podporuje hlubokou regeneraci tkání v hrtanu. Organické kyseliny mají tento účinek, stejně jako flavonoidy a esenciální oleje, které mají přidanou funkci pro zklidnění zánětu a pro boj proti respiračním infekcím.

Podběl – obsahuje léčivé látky jako je kyselina gallová, třísloviny, inulin a cholin. Tato kombinace snižuje spánkové apnoe a snižuje riziko jejího výskytu, což zajišťuje stálé a rytmické proudění vzduchu do plic.

Šalvěj – je zdrojem pryskyřicových sloučenin, hořkosti, organických kyselin, je bohatá na komplex vitamínů A, C a B. To dává šalvěji čistící vliv na dýchací ústrojí, pomáhá zbavit se bakterií a mikrobů, působí jako ochranná sliznice v ústech a v krku.

Ukazuje se, že tyto rostlinné extrakty mohou chrápání rychle odstranit. Jejich silná a přímá akce jde do jádra problému a umožňuje bojovat spánkovou apnoe, což je velmi nebezpečný důsledek chrápání. Může být přímým ohrožením života – omezuje, a v mnoha případech zcela blokuje, průtok kyslíku do těla.

HerbaSnorex – inovativní výrobek založený na síle bylin

Tým laryngologů a biologů dal každou z bylin pod mikroskop, výsledkem byla formulace vědecky prokázaného způsobu, jak vyřešit chrápání. Jeho složení se skládá z přesného množství sléz, ibišku, podbělu a šalvěje. Tajemstvím tohoto roztoku jsou koncentrované bylinné extrakty. Co odlišuje recept HerbaSnorex od tradičních nálevů, které si můžete připravit doma? Ve srovnání s čaji, obsahuje HerbaSnorex až o 300 % silnější bylinné esence. To vše díky speciálním metodám získávání extraktů v laboratorních podmínkách. I při opakovaném vaření, získání takové koncentrace bylin není možné.

Kromě toho, pro prohloubení a urychlení aktivních látek, dali jeho tvůrci HerbaSnorex do podoby, která maximalizuje výsledky, zklidňuje a která čistí dýchací cesty, krátce po aplikaci. To je možné díky tomu, že je bylinný přípravek umístěn v šikovném spreji, dosáhne na zdroj problému několik sekund po postřiku, poskytuje okamžitou úlevu a pohodlný spánek.

Bezpečná alternativa k operacím – HerbaSnorex

Proč toto řešení stojí za pozornost? Většina chrápajících si dříve či později uvědomí vážnost jejich problému. Čekání to udělá jen horší, protože v pokročilém stádiu je chrápání hlasité a vede k anoxii, která může být smrtelná. Bohužel, nejvíce populární, i když ne jediným řešením, je invazivní chirurgie. Tomu se dá nicméně vyhnout. Laryngologové doporučují používat přírodní směs bylin, které jsou k nalezení v HerbaSnorex.

Testy účinnosti léčby s Herbasnorexem

Na základě série průzkumů mezi profesionálními skupinami, které jsou největší skupinou, můžeme říci, že HerbaSnorex je v současnosti nejspolehlivější produkt na trhu. Jeho účinek byl testován mezi profesionálními vojáky a řidiči nákladních automobilů. Obě tyto profese jsou velmi těžké, a to především z důvodu nepravidelného spánku. Ale to není všechno. Riziko chrápání a apnoe se mezi vojáky a řidiči zvyšuje až na 80%!

Testy byly prováděny ve švýcarské Basileji, na skupině 230 lidí mezi 30 a 50 lety. Aby byly výsledky co nejpřesnější, účastníci byli pozorováni během každodenních pracovních podmínek. Účastníci studie si před zkouškou stěžovali na bolesti hlavy, chronický nedostatek spánku, nedostatek koncentrace.

Zde jsou změny, které nastaly v průběhu 14 dnů léčby:

 • spánek se stal klidným a hlubokým
 • zvuky spojené s chrápáním se zastavily
 • po probuzení bylo tělo regenerované a čerstvé
 • riziko apnoe a hypoxie zmizelo

Měření četnosti a intenzity chrápání ukázalo s každým dnem klesající intenzitu. Respondenti uváděli, že se po použití HerbaSnorex zbavili únavy a měli více energie. Mnoho z nich se tak necítilo už celá léta.

Dalším faktorem, kromě účinnosti HerbaSnorex, bylo ověřit bezpečnost. Jak řidiči, tak vojáci si nemohli dovolit mít jakékoliv vedlejší účinky. A v tomto ohledu se HerbaSnorex ukázalo jako spolehlivé.

Inovativní formulář a řada studií jasně ukazují, že HerbaSnorex účinně bojuje proti chrápání a chrání tělo před hypoxií. K dnešnímu dni si již získal uznání v prostředí laryngologie, jako prostředek pro přírodní, ale extrémně efektivní terapii. Také se těší rostoucí oblibě mezi chrápajícími a jejich blízkými, kteří jednomyslně uznávají HerbaSnorex jako nejlepší způsob boje proti této nepříjemné nemoci.

FAQ aneb tři nejčastější dotazy týkající se HerbaSnorex:

 1. Jak HerbaSnorex funguje?
  HerbaSnorex je inovativní recept, který využívá sílu bylin: černé slézy, ibišku, podbělu a šalvěje. Ty obsahují vysoce koncentrované látky, které mají příznivý vliv na dýchací systém: hrtan je čistý, je zajištěno hladké proudění vzduchu a čistí krk. Tímto způsobem se tělo zcela okysličuje a  po nepříjemný zvuku chrápání není v průběhu spánku ani stopy.
 2. Jak používat HerbaSnorex?
  Před použitím spreje, několikrát protřepejte. Složení dejte pod jazyk a stěnu hltanu, aplikátor třikrát stiskněte (tj. 1,6 ml). HerbaSnorex lze použít kdykoliv během dne nebo noci, ale ne více než 3x denně.
 3. Co mohu udělat pro posílení účinku HerbaSnorex?
  Je důležité pečovat o zdravou vyváženou stravu, dopřát si adekvátní odpočinek a dostatek spánku (alespoň 6 hodin denně). Prostředí je velmi důležité, proto před spaním dobře provětrejte místnost a vyberte si správný polštář, ujistěte se, že není příliš velký (polohování úhlu hlavy může narušit dýchání).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *