Movenol – ochránit klouby a páteř, recenze, účinky, akce, kup nyní

bolest páteřeKaždý den trpí osteoartritidou až polovina lidí na světě, ve věku padesáti a více let. Toto onemocnění, kdysi vzácné, nyní postihuje i mladší lidi. Důvodem je sedavý způsob života, dieta s nízkým obsahem živin, vitamínů a minerálů. Výzkumníci už léta varovali, že v této míře se za deset let stane bolest kloubů a páteře běžnou i u třicetiletých lidí. Existuje však účinný způsob, jak zvrátit škody způsobené onemocněním – zejména Movenol, rozpustné sáčky na kloubní degeneraci a revmatické bolesti.

Co přesně je příčinou bolesti kloubů?

Bolesti kloubů jsou způsobeny abnormálním tlakem kosti na acetabulum. Pro to existuje několik různých důvodů. Obézní lidé trpí problémy s klouby kvůli hmotnosti, která je přenesena na klouby, zejména kolena a kyčle. U osob pracujících fyzicky se mohou vyskytnout bolesti spojené s chronickými kmeny. To je důvod, proč stavitelé, řidiči, lidé pracující v kanceláři, číšníci, ale i sportovci nebo tanečníci trpí osteoartritidou. Důležitým faktorem ovlivňujícím onemocnění je také abnormální vývoj kostí v dětství. Příliš těžký batoh, nesoucí tašku na jedné ruce – to vše může vést k degeneraci páteře. Bolest beder nebo hrudní páteře v tomto případě může nastat i u relativně mladých lidí.

Dalšími faktory, které zvyšují pravděpodobnost onemocnění, jsou genetická predispozice, věk – čím starší muž, tím zranitelnější je osteoartritida – a předchozí zranění a artritida. Tělo pak účtuje za špatný životní styl, nepřirozené pozice, fyzickou námahu a dietu.

Jak se zbavit bolesti kloubů a kostí? Movenol je naše tajná odpověď…

Aby se zbavili bolesti kloubů navždy, musí se stát tyto faktory:

  • rekonstrukce a regenerace kloubní kapsle;
  • zastavení degenerativního procesu;
  • zvýšení rozsahu kloubního pohybu;
  • hojení všech probíhajících zánětů, včetně systémového zánětu;

Trvalý účinek má pouze správná léčba, jejímž cílem je zbavit se příčiny bolesti. Některé léky proti bolesti mohou dočasně zmírnit symptomy, ale nevyléčí samotnou nemoc, pouze její příznaky.

Jak se zbavit bolesti jednou provždy? Záleží na závažnosti degenerace kloubů nebo páteře. Lékaři a fyzioterapeuti uvádějí, že chirurgie, jejímž cílem je nahradit poškozený kloub protézou, je nutná pouze v 10 % všech případů, avšak až v 90 % je možné zcela přirozeně vyléčit a zbavit se příčin degenerace. Nedávné roky přinesly průlom ve výzkumu přírodních metod úlevy od bolesti – díky čemuž se v západoevropských zemích počet operací spojených s implantací kyčelních protéz snížil trojnásobně a operace páteře – šestkrát!

O čem je přirozená rekonstrukce Movenolu?

Unikátní receptura Movenolu způsobuje, že ingredience pronikají do postižených kloubů a urychlují jejich regeneraci až o 400 %. Ačkoliv se může zdát, že degenerované acetabulumy nemají regenerační schopnosti, ve skutečnosti je to právě naopak – kvůli nemoci se musí neustále regenerovat. Dokonce i zdravé kosti a klouby jsou po celou dobu mikroskopicky poškozeny, ale tělo se s tímto poškozením obvykle vyrovná bez dalšího zásahu. Když dojde k osteoartróze, tkáně se stále zotavují – ale dochází k příliš pomalému zastavení progrese onemocnění.

Pouze přirozené zrychlení regenerační kapacity těla v kombinaci se zadržováním zánětlivých stavů zaručuje úplné osvobození od problému. S pomocí receptu vyvinutého týmem vědců z německého výzkumného centra v Dortmundu se lidské tělo může jednou provždy zbavit degenerativních onemocnění kloubů. Metoda je založena na makromolekulární penetraci do struktury synoviální tekutiny, která stimuluje živé buňky k vlastní regeneraci. Díky minerálům, vitamínům a dávce energie z pryskyřice nebo vybraných mořských plodů, které poskytuje Movenol, se může celý povrch kloubu zotavit i během jednoho měsíce.

Kromě toho byly do receptury přidány složky, které inhibují impulsy odpovědné za pocit bolesti, což poskytuje po spotřebě sáčků Movenol téměř okamžitou úlevu.

Složky Movenolu

složení výrobkuVšechny složky Movenolu jsou založeny na přírodních extraktech, kombinovaných jedinečným způsobem. Pečlivě vybrané proporce činí produkt tak účinným. Ačkoliv mnohé složky tohoto přípravku byly použity dříve, a to i v lidové a alternativní medicíně, pouze jejich kombinace poskytuje nejlepší výsledky.

Movenol obsahuje:

  • Kolagen. Vysoce kondenzovaná forma strukturního proteinu obsaženého v Movenolu. Pracuje protizánětlivě a antivirově. Zlepšuje pružnost, pružnost a trvanlivost. Kolagen ze sáčků Movenol je podporován vysokou koncentrací vitamínu C, což zvyšuje jeho přirozenou sekreci. Na buněčné úrovni poskytuje kolagen 600% regeneraci buněčné membrány. Přirozeně začíná produkce kolagenu v těle s věkem klesat.
  • Glukosamin. Aminocukr, který poskytuje tělu vynikající zdroj salicylátů a flavonoidů a rutinu. Zrychluje tvorbu kolagenu, látky potřebné pro stavbu mnoha tkání v lidském těle. Zlepšuje krevní oběh, způsobuje růst kapilár kolem kloubu. Posílení oběhu přispívá ke zlepšení regeneračních schopností díky zrychlení komunikace mezi jednotlivými tkáněmi.
  • Chondroitin. Obsahuje vitamín K, minerály – vápník, fosfor, železo, síru, draslík, jód. Tento mukopolysacharid působí proti poklesu tělesné imunity. Jeho nedostatky se projevují silnými revmatickými bolestmi. Chondroitin se nejlépe vstřebává při konzumaci chrupavky kloubů žraloka.
  • Kadidlovník pilovitý. Obnovuje svalovou sílu, která pomáhá správně zbavit kloubů od bolesti. Mnoho problémů spojených s bolestí má své příčiny ve špatném svalovém napětí. Přestavbou svalů přispíváme nejen k vymizení bolesti, ale také k rychlejšímu návratu kloubu k plnému zdraví.
  • Kyselina hyaluronová. Univerzální zdravá organická sloučenina. Obsahuje minerální soli. V průběhu let se jeho koncentrace v kůži zjevně snižuje, což vytváří vrásky a kůže ztrácí svou elasticitu. To se promítá do společné mobility. Movenol doplňuje nedostatky kyseliny hyaluronové na přirozenou úroveň. Navíc má uklidňující účinek na tělo.

Klinické studie potvrzují účinnost sáčků Movenol

V roce 2017 byly publikovány výsledky rozsáhlého výzkumu vzorce Movenol vytvořeného výzkumnými pracovníky. Téměř třicet tisíc lidí se jich zúčastnilo, trpí chorobami kloubů, bolestmi zad, osteoartritidou. Testy byly rozděleny do dvou etap. První z nich zkoumala rozsah intenzity bolesti před a po dvoutýdenní léčbě Movenolem. Ve druhé fázi byly zkoumány organické změny poškozených tkání, především acetabulárních kloubů.

Výsledky první fáze studie šokovaly i samotné výzkumné pracovníky. Ukázalo se, že Movenol fenomenálně zvládá úlevu od bolesti kloubů pomocí makromolekulární inhibice nervových impulzů. Užívání správné dávky jednou snížilo bolest ve kloubech a páteři ve výzkumné skupině až o 57 %!

1. týden 2. týden 3. týden 4. týden
Movenol 6,5 5,6 3,3 2,7
Placebo 6,7 6,8 6,5 6,8

Výše uvedená tabulka prezentuje výsledky experimentu, který zkoumá analgetické vlastnosti přípravku. Subjekty byly rozděleny do dvou skupin – jedna dostala Movenol, druhá – placebo ve formě tablet naplněných bramborovým škrobem. Před začátkem studie byli účastníci dotázáni, jak hodnotí intenzitu své bolesti na stupnici od jedné do deseti. Průměr v obou skupinách byl přesně 7,7 bodu. Po prvním týdnu došlo k výraznému poklesu v každé z výzkumných skupin, ale pouze v případě Movenolu se tento pokles v následujících týdnech zesílil. Konečně, po měsíci studie, byl průměr dotazníků pouze 2,7, což poskytuje téměř trojnásobný pokles intenzity kloubních bolestí!

Druhá etapa zahrnovala měření regenerace poškozených tkání. Za zmínku stojí, že byly zkoumány nejen subjektivní pocity pacientů, ale i pokročilé rentgenové snímky kostní a chrupavkové tkáně. Stejně jako v případě úlevy od bolesti byly v této fázi zaznamenány i mimořádně pozitivní výsledky.

1. týden 2. týden 3. týden 4. týden
Movenol 20 % 37 % 67 % 80 %
Placebo 6 % 6 % 6 % 7 %

Tabulka ukazuje, jaké procento poškozených tkání se zotavilo ve správný čas. Tímto způsobem bylo prokázáno, že již čtyři týdny používání doplňku Movenol dochází k recesi lézí v 80 % tkání! Současně ve stejném experimentu až 96 % pacientů prohlásilo, že pociťují výrazné zlepšení komfortu chůze, a 76 % – že bolest doprovázející hýbání se ustoupila nebo zcela zmizela. Klinické a procesní studie sáčků Movenol byly nad rámec dokonalosti. S tím souhlasí i nezávislé orgány ortopedie a revmatologie.

Movenol – znalecké posudky, fórum

Výsledky klinických studií jsou slibné,“ říká Dr. Karel Bartík z Karlovy univerzity. „Jednalo se o jeden z nejzajímavějších experimentů posledních let. Ve třídách se studenty medicíny jsem hovořil o metodách kostní makroskopické léčby založené na příkladu Movenolu. Bohužel to bude pravděpodobně trvat mnoho let, než tyto terapie vstoupí do standardu léčby. Důvodem je bohužel poměrně dlouhá doba schvalování nových léčiv Ministerstvem zdravotnictví a neustálé nedostatečné financování rozpočtu na léčbu Čechů.

Před časem jsem šel do Vídně, abych si promluvil s týmem lékařů a profesorů odpovědných za propuštění formulace na místní trh. V Rakousku systém umožňuje rychlejší schvalování léčiv s vysokým terapeutickým potenciálem. Místní ministerstvo zdravotnictví v tomto případě vydává zvláštní certifikát, jehož udělení závisí na názoru nezávislých odborníků. Movenol právě obdržel takový certifikát pouze šest měsíců po zveřejnění výzkumu o účinnosti, což se zdá být rekordem, který stojí za povšimnutí. Díky tomu na trh velmi rychle vstoupil a nyní je jedním z nejčastěji nakupovaných přípravků.“

Následně, nové studie o skupině seniorů nad šedesát pět let mohou naznačovat, že v důsledku sáčků Movenol se počet osob trpících osteoartritidou snížil dokonce o osmdesát tisíc do jednoho roku od zavedení doplňku. Bohužel o plánech zavést doplněk Movenol do českých lékáren bohužel ještě mnoho nevíme. Možná budeme nuceni čekat ještě dalších pět let na stacionární distribuci. Ačkoliv je doplněk jedním z nejlepších na trhu a není drahý, všechny zákony, které mohou prodloužit distribuci do Česka, jsou proti nám.

Odhaduje se, že nyní až 10 000 lidí ročně přivede tuto drogu z Rakouska – nejčastěji jsou to studenti medicíny, kteří slyšeli o Movenolu ve třídě a kupují kapsle pro sebe nebo členy své rodiny.“

Dostali jsme se k jednomu z lidí, jejichž vnuk koupil Movenol v jiné zemi EU před zavedením léku v Česku.

Movelon recenze„Jmenuji se Julius, mám 63 let. Už téměř deset let trpím osteoartritidou. Je to způsobeno téměř čtyřicetiletou fyzickou prací – nejprve jsem pracoval na farmě, poté, co byla farma zlikvidována, jsem si založil vlastní malý obchod s alkoholem. Bohužel jsem měl vadu páteře, kterou jsem zanedbával. Rychle jsem se vyvinul v bederní oblasti páteře – lékař nejprve doporučil cvičení a fyzioterapii, ale problémy s chůzí pokračovaly. Ve věku sedmdesáti sedmi let jsem byl prohlášen za neschopného pracovat a klasifikován jako důchod, který ani nepokrýval cenu léků, které jsem potřeboval.

Slyšel jsem o Movenolu od mého vnuka Martina, který studuje medicínu v Praze. Ve druhém roce diskutovali o výsledcích údajně průlomového výzkumu, který byl publikován jinde v Evropě. Produkt, který je zde zmíněn (Movenol), nebyl v té době v zemi k dispozici. Martinovi se však podařilo získat souhlas specialisty s přepravou několika balení do Česka. Bylo to docela jednoduché, protože Movenol byl založen pouze na přírodních složkách, nebyl návykový, nezpůsoboval euforii a byl všeobecně uznáván jako bezpečný.

Kapsle jsem začal užívat tři měsíce před datem, kdy jsem se měl dostavit na provizi za prodloužení důchodu. Nikdo nepochyboval, že jsem na to oprávněn. Uplynuly však dva týdny, kdy jsem Movenol používal pravidelně… a přestal jsem cítit bolest při pohybu! Naopak jsem se cítil lépe než kdy jindy. Pomalu jsem si uvědomil, že můžu znovu chodit a fungovat normálně. Po měsíci jsem se cítil plně funkční – bolest zcela ustoupila, výsledky rentgenových paprsků byly mnohem lepší. Studie zjistila, že jsem byl schopen pracovat, a rentgen ukázal, že degenerativní změny páteře začaly ustupovat. Kromě toho byla synoviální tekutina opět „želatinová“, takže byla zachována správná hydratace kloubů. Movenol se postavil tomuto úkolu. Pracovala jsem fyzicky pět let, než jsem konečně odešla do důchodu. Vřele doporučuji Movenol všem svým přátelům a jsem rád, že tento zázrak bude nakonec k dispozici v naší zemi,“

Často kladené dotazy – Movenol

Movenol kup nyníJak dávkovat Movenol?
Přípravek se má užívat každý den, po probuzení a s jídlem. Je důležité, aby byl přípravek užíván pravidelně, což zaručuje maximalizaci příznivých účinků léčiva. Jestliže vynecháte dávku, nesmíte užít dvě tablety najednou.

Jak správně používat výrobek?
Movenol je moderní formou absorpce pomocí nápoje. Sáček by měl být rozpuštěn ve 200 ml vlažné vody. Pro rozpuštění jej jemně promíchejte lžící a pak vypijte. (Obsah sáčku nevlévejte do horké vody!)

Je Movenol hypoalergenním přípravkem?
Tobolky nepatří mezi hypoalergenní přípravky. Přecitlivělost na kteroukoli složku Movenolu může vést k alergickým reakcím, jako je vyrážka, otok, anafylaktický šok. Je nutné zajistit, aby výrobek neobsahoval látky, které způsobují alergie.

Je Movenol produkt určený pro děti?
Neexistují žádné kontraindikace pro použití přípravku dětmi. Dávkování je stejné jako u dospělých. Není možné se předávkovat, nicméně vzhledem ke specifičnosti přípravku se doporučuje používat přípravek po 18 letech, kdy je tělo plně vyvinuté z hlediska kostí a tkání.

Movenol propagace, doprava zdarmaDůležitá informace:
Nabízí výrobce bezplatnou dopravu pro prvních 1000 zákazníků.

Chci si objednat Movenol

+ Mám zájem o diskrétní dopravu zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *