Perle Bleue – omlazující síla

S přibývajícím věkem se pomalu mění vzhled obličeje, pokožka ztratí svou pružnost a kvůli tomu jsou příznaky stárnutí ještě viditelnější. Když proces stárnutí pokročí, ani ten nejlepší make up nedokáže tyto změny zakrýt. Pokožka ztratí mladistvou záři, vybledne do šeda a vypadá neustále unavená. Stárnoucí pokožka potřebuje až třikrát tolik živin, co pokožka mladá. Pouze tak lze pokožku chránit před dehydratací pokožky a škodlivým účinkům vnějších faktorů jako je sluneční záře, volné radikály a toxiny ve vzduchu a dalšími faktory, které negativně ovlivňují hebkost pokožky.

Vážný problém citlivé a náročné pokožky vyřaduje velice specifické řešení. Naštěstí bylo takové řešení vynalezeno; chrání pokožku před hlubokými vráskami na místech, kde normální krémy selhaly. Perle Bleue je kosmetický přípravek, který poskytuje pokožce vhodné množství živin a má omlazující účinek, který je viditělný již po 28 dnech pravidelného používání.

Zastavte biologické hodiny pokožky

Perle Bleue je odpovědí na věčný boj žen – hledání efektivního produktu na odstranění vrásek, lifting kůže, která ztratila pevnost a zeslabení kruhů pod očima. Perle Bleue je kosmetický přípravek, který splní vaše očekávání, účinně odstraní všechny znaky stárnutí kůže a obnoví její přirozenou krásu. Tento kosmetický přípravek dokáže to, co bylo doteď možné jen invazivními estetickými zákroky.

Švýcarští vědci studovali látky, které mají omlazující účinky. Také stojí za zmínku, že nejlepších výsledků nedosáhly moderní syntetické ingredience, ale rostlinné extrakty. Výsledky těchto studií vedli k vytvoření inovativního složení, které se nazývá Perle Bleue.

Aktivní ingredience v Perle Bleue

Účinnost Perle Bleue spočívá v přesné kombinaci aktivních ingrediencí.

  • Výtažek z chlamydomonas nivalis – největší objev moderní kosmetologie. Tato rostlina roste v Aplách, kvete na jaře a mírně zabarvuje sníh do růžova. Po několika studiích přišli vědci na to, že chlamydomonas nivalis využívá nízké teploty na zastavení biologických hodin. Jak funguje na pokožce? Výtažek z této rostliny bojuje proti vráskám – aktivuje Klotho gen, který má na svědomí mladiství vzhled pokožky.
  • Komplex Dermcom – tato složka kosmetické formule se skládá ze dvou ingrediencí: krokusu a akácie senegalské. Obě tyto rostliny se vyskytují v Alpách. Komplex Dermcom má pozitivní účinky na pokožku. Stimuluje produkci kolagenu a elastinu, které tvoří vrstvu kolagenu. Když ji udržujete v dobrém stavu, bude vaše pokožka pružná, dobře vytvarovaná a nebudou na ní vidět účinky gravitace, která je zodpovědná za povislou kůži.

Omlazení pokožky ve spánku

Specialisté v perle Bleue spojili dva produkty. První je sérum z chlamydomonas nivalis v podobě kapslí. Druhý je noční krém, který obsahuje Komplex Dermcom, trnovník akát a makadamiový olej.

Proč nejsou ostatní kosmetické přípravky tak účinné jako Perle Bleue? Protože tato dvoufázová formule působí, zatímco spíte. Noční léčba poskytuje nejsilnější regeneraci buněk a proto se krém nanáší v tuto denní dobu. Perle Bleue rozpozná, co vaše pokožka potřebuje, a účinkuje na místech, kde jsou vidět příznaky stárnutí – účinkuje všude tam, kde kůže ztratila schopnost sebeobnovy.

Perle Bleue je personalizovaný kosmetický přípravek

Vy rozhodne, na které části obličeje a v jakém množství chcete krém nanést. Podle stavu vaší pokožky můžete aplikovat několik kapek séra na vrásky okolo očí či celého obličeje, také můžete účinek posílit tím, že smícháte sérum a ampulky.

Perle Bleue – Jak být během měsíce o 15 let mladší?

Výsledky výzkum jsou jasné. Testu zúčastnilo 114 žen ve věku 35-65 let. U všech bylo viditelné zmizení příznaků stárnutí. Ženy produkt používali v noci po dobu 28 dní. Každý večer sérum vmasírovaly do částí obličeje, na kterých byly nejhlubší vrásky. Poté krém smíchaly s ampulkou a směs nanesly na obličej a krk.

Ukázalo se, že účinky Perle Bleue jsou fenomenální. Vrásky zmizí, pokožka se velice viditelně rozzáří a zmizí šedý podtón. Změny jsou tak evidentní, že některé ženy, které se testu zúčastnily, se po měsíci cítily až o 15 let mladší, jejich pokožka vypadala odpočatě a měla mladistvý vzhled. Ale to není vše. Pocity žen se shodovaly s výsledky: Došlo k 87% odstranění vrásek, vrásky na čele byly zredukovány o 81%, vějíře zmizely až o 62% a  pokožka byla pevnější až o 64%.

Běžné krémy takovýchto výsledků nejsou schopny dosáhnout. Klasické formule obsahují klíčové komponentní individuálních složek ve velice nízké koncentraci. Obsahují hlavně kyselinu hyaluronovou, která zlepšuje hydrataci pokožky. Pouhá hydratace ale nedosáhne omlazujícího efektu, díky kterému budete vypadat až o 15 let mladší. Aby byly výsledky omlazení opravdu efektivní, musí být stimulován Klotho gen, což znamená, že přípravek musí proniknout hluboko do pokožky, dodat stárnoucí pokožce energii a ochránit ji před účinky oxidačního stresu. Řešením je Perle Bleue.

Perle Bleue – podle dermatologů průlomový přípravek

Odborníci se shodnou na tom, že Perle Bleue není jako žádný jiný kosmetický přípravek. Nejen proto, že má unikátní složení, ale také díky dvoufázové aplikaci, inteligentní formuli a také díky mnohostranným účinkům, jejichž efektivita byla prokázána studiemi a názory žen, které krém vyzkoušely při testování.

Důkazem omlazujícího účinku této speciální formule jsou hladké, zdravé obličeje bez vrásek žen, které podstoupily léčbu Perle Bleue. Tyto ženy se teď při pohledu do zrcadla cítí skvěle.

Ačkoliv je Perle Bleue na trhu pouze chvíli, překonává rekordy popularity, a to hlavně na západoevropském trhu. Díky prokázané účinnosti a inovativnímu složení si produkt získal důvěru dermatologů, kosmetologů a vlastníků kosmetických salonů. Shodnou se na tom, že je produkt vhodný pro ženy každého věku, které chtějí vypadat zdravě a mladě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *