Skinetrin

SPECIÁLNÍ ZPRÁVA: Američtí vědci objevili způsob, jak neutralizovat 96,8% plísňových vyrážek na kůži a nehtech.

Je červená, popraskaná a svědící kůže na rukou a nohou součástí vašeho každodenního života? Vědci konečně objevili způsob, jak se konečně zbavit závaží těchto plísňových infekcí. Díky této metodě si můžete užít hladkou kůži a nádherné nehty a to za pouhé čtyři týdny.

„Odhaduje se, že téměř 40% lidí na světě trpí plísňovou infekcí kůže a každý pátý člověk trpí plísňovými infekcemi nehtů.“ – to je nejnovější zpráva týkající se onemocnění kůže od Světové zdravotnické organizace (WHO). Nejnovější zpráva ukazuje na to, že většina způsobů boje s plísní na vaší kůži je buď neefektivní, nebo fungují jen na omezený čas. Ale díky výzkumu profesora ze statní univerzity na Floridě, Alfreda Patsona, je na dosah konečný lék na plísňové infekce kůže a nehtů.

Co jsou plísňové infekce?

Výzkum nejnovějších metod boje s dermatofyty (bakterie, která spouští plísňové infekce na kůži a nehtech) prokázal, že nedostatek jednoho klíčového prvku v těle způsobuje tělu plísňové infekce. V rozhovoru pro magazín „Natural Health“ profesor Alfred Patson přiznává, že „(…) hlavním důvodem objevování dermatofytů, které přímo ovlivňují plísňové infekce kůže a nehtů, je slabý imunitní systém, přesněji nedostatek niacinu.“

Niacin, vitamín B3, hraje klíčovou roli při obnově obrany těla. Špatný jídelníček, rychlý způsob života a stres, to vše způsobuje nedostatek mnoha důležitých vitamínů a živin, včetně niacinu. To vede k poškozené obraně a většímu riziku chycení infekcí spojených s kvasinkami.

Výzkum provedený vědci ze státní univerzity na Floridě prokazuje, že niacin (vitamín B3) blokuje enzymy zvané deacetylase Hst3p. Tento enzym je zodpovědný za zvýšený růst kvasinek. – Mohlo by se zdát, že zastavení aktivity tohoto enzymu také zabraňuje kvasinkám, aby způsobily infekce. – vysvětluje profesor Patson.

Jak se toho zbavit navždy?

Tým vědců prokázal všestranné a výjimečné účinky niacinu. Výsledky tohoto výzkumu přispěly k vytvoření revoluční metody boje s plísňovými infekcemi. Díky této metodě čtyř týdenní léčba zbaví uživatele pálení a podráždění kůže. Kůže znovu dostane svou přírodní barvu, elasticitu a hebkost a hlavně – bude chráněna před kvasinkovými infekcemi v budoucnu.
Klíčový aspekt pro vědce ze státní univerzity na Floridě, bylo nalézt a izolovat 100% přírodní B3 vitamín v dostatečným množství, aby mohl bojovat proti kvasinkám a byl pro lidské tělo naprosto bezpečný. Vědci vytvořili inovativní produkt pro boj s plísňovou infekcí zvaný Skinetrin. Dobré výsledky změn kůže a nehtů jsou možné díky novému receptu a vysoce kvalitním ingrediencím.

Garantován trojitý účinek.

Skinetrin funguje ve třech fázích, které umožňují dlouhotrvající účinky. Nejdříve jsou blokováním deacetylase Hst3p zničeny bakterie a plíseň na úrovni buněk. Za druhé je umožněna rychlá regenerace pokožky, díky správnému množství kolagenu – základnímu proteinu, který je stavebním kamenem lidské pokožky. Dále vitamín C, který je také ve Skinetrinu obsažen, ten posiluje imunitní systém a zbavuje tělo toxinů. Jsou to toxiny, které spolu s oslabeným imunitním systémem umožňují plísňové infekce.

Skinetrin má nejvyšší množnou koncentraci vitamínu B3, v lehce spolknutelných kapslích. Jeho složení bylo obohaceno kolagenem a vitamínem C v lehce stravitelné formě. Všechny tyto ingredience posilují imunitní systém a opravují kůži. Tyto tři zdánlivě běžné ingredience jsou zabaleny do jedné kapsle, která se stala světovým průlomem v této oblasti.
Pro potvrzení účinku této metody, profesor Patson představil výsledy testu, který tým provedl v dubnu 2015. Dobrovolníci byli pozorováni v období 4 týdnů. Každý z nich měl nějakou formu plísňové infekce v různých fázích.

Nikomu se dříve s tím nepodařilo nic udělat

Každý účastník této léčby prošel základními krevními testy. Ukázaly, že téměř každý z nich měl úroveň imunity v průměru o 43,2 % nižší, než je považováno za normální. Po dokončení 4 týdenní léčby se úroveň imunity účastníků zvýšila o 50%! Další výsledky byly stejně překvapující.

Profesor Patson zdůrazňuje, že za pouhé 2 dny užívání Skinetrinu 91% účastníků přiznalo, že již nemají silné svědění a pálící kůži. Nepříjemný pach se také vytratil. Podle toho, jak pokročilá plísňová infekce byla, po 5-8 dnech se červené prsty a bílé puchýře začaly uzdravovat. Po 2 týdnech od začátku léčby bylo 63% plísňových vyrážek pryč u téměř všech účastníků.

Po dokončení 4 týdenní proti plísňové léčby s kapslemi Skinetrin se plísňové infekce na kůži vytratily téměř kompletně. Kůže na jejich nohou a rukou si obnovila svou předchozí strukturu a byla znovu jemná, nehty byly zářivé a hladké.

Dodatečně byli účastníci požádáni, aby zůstali v kontaktu s profesorovým týmem po 2 měsíce od dokončení léčby. Ukázalo se, že nikomu z 50 účastníku se infekce nevrátily.

„Opravdu to funguje“

– Je to první produkt, který u mě fungoval! Zkusil jsem snad vše možné: krémy, gely, mýdla na nohy… Až poté, co jsem zkusila léčbu, začaly mé nohy vypadat lépe. Můžu zase nosit sandále. Moji sousedi se diví, jak jsem to po těch letech dokázala. – říká 52 letá Charlotte z Dunnellon (Florida), jedna z účastnic.

Revoluční Skinetrin kapsle si brzy získaly sympatie amerických dermatologů. Netrvalo to dlouho a kapsle Skinetrin byly dostupné v Evropě. Jejich účinek byl potvrzen nezávislými experty a Skinetrin je doporučován jako efektivní způsob pro boj s plísňovými infekcemi kůže a nehtů. Jeho popularita roste mezi lidmi, kteří se zbavili tohoto nepříjemného problému jednou pro vždy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *