Spartanol – a nový doplněk pro podporu růstu svalů

Perfektně vytvarované svaly a atletická silueta jsou snem každého muže, který posiluje. Posilování je navíc čím dál populárnější a to znamená, že ani ženy nezůstávají pozadu a čím dál častěji se také dávají na vzpírání. Nicméně musí muži i ženy pamatovat na dva klíčové principy na cestě za fit postavou.

Prvním principem je intenzivní a pravidelná fyzická aktivita. Druhým jsou vhodné doplňky stravy – podle toho, jakému sportu se věnujete a čeho chcete dosáhnout. Když na tyto dvě věci budete stále myslet a budete je dodržovat, nenarazíte na problémy, které by mohly zpomalit váš pokrok, a dokonce i pokud jste začátečníci, získáte viditělně vytvarované svaly za poměrné krátkou dobu.

Rada trenéra: Jak začít nabírat svalovou hmotu?

Než začnete trénovat, měli byste se dozvědět více o tom, jak se vlastně tvoří svalová hmota. Tyto informace vám umožní efektivněji trénovat a lépe se soustředit na výsledky. Trenéři kladou důraz na to, že by měli být svalová vlákna co nejkvalitnější. A co to znamená? Znamená to, že byste měli budovat silné a odolné svaly za pomoci nějakých ověřených látek, které pomáhají produkci růstových hormonů a stimulují anabolické procesy.

Nejdůležitějšími látkami jsou hlavně aminokyseliny. Betain, L-citrulin malát, kreatin, l-trozine a také AAKG, což je moderní forma argininu, která funguje velice obdobně jako růstový hormon u dětí. Kombinace těchto látek ve spojení s posilováním podporuje tělo při tvorbě nových svalů.

Kde lze tyto látky sehnat? Ani pokud se budete vzorně stravovat, pouhým příjmem potravy jich nezískáte dost.

Je to jednoznačné: dokonce ani ta nejbohatší strava vám jich nedodá dost. Hovězí a některé druhy zvěřiny sice arginin obsahují, ale pouze v malém množství – ve velkém steaku je ho pouhých 2,5 gramu. Bohužel je toto množství příliš malé na to, aby jste poznali rozdíl. Správné doplňky stavy jsou tedy důležité. Existuje moderní formule, která obsahuje maximálně efektivní komplexní složky ingrediencí pro tvorbu svalů.

Spartanol – inovativní řešení pro růst svalové tkáně.

Spartanol – pod tímto názvem naleznete formuli, která je navržená pro lidi, kteří chtějí mít co nejvyrýsovanější svaly. Díky unikátnímu složení aminokyselin nové generace Spartanol posiluje přírodní tvorbu testosteronu a růstovvých hormonů. To tento doplněk rozhodně odlišuje od ostatních doplňků, které mají tradiční složení. Je velice efektivní díky složkám, které obsahuje:

 • Malát – kombinace kreatinu a kyseliny jablečné. Ve správném poměru několikanásobně posiluje svaly při posilování. Ve výsledku jsou pak svaly připraveny na těžkou práci – zvládnou větší nálož a mají dělší vytrvalost. Navíc po posilování potřebují méně času na regeneraci.
 • L-tyrosin – takzvaná endogenní aminokyselina. Má za úkol stimulvoat neurotransmitery, které mají za úkol produkovat látky jako je dopamin a noradrenalin. Tyto látky mají pozitivní vliv na únavu a hladinu energie. Ve výsledku budete mít při posilování, když je navýšeno jejich vylučování, mnohem více energie a chuť pokračovat, díky čemuž dosáhnete lepších výsledků.
 • AAKG – látka, které si říká arginin 21. století. AAKG je nová, vylepšená verze dobře známého argininu, protože rychle je při trávení rychle vstřebávaná a také déle vydrží v organismu. Arginin-alfa-ketoglutarát, který stimuluje intezivní tvorbu oxidu dusnatého v těle,  je velice důležitý pro to, aby se do svalové tkáně dostal vzduch, a aby zde byl správný průtok krve. Navíc je dokázáno, že AAKG posiluje tělo, a proto se po cvičení rychleji regeneruje, a pomáhá přírodnímu vylučování toxinů z těla, čímž zpomaluje katabolické procesy.
 • L-citrulin – je odvozen ze známých neesenciálních aminokyselin a pomáhá s takzvanou svalovou pumpou. V pozdější fázi se přeměňuje na arginin a tím pomáhá tvořit bloky AAKG.

Výtažek z červené řepy – obsahuje cennou látku nazývanou betain, která podporuje tvorbu kreatinu. Jedná se o složku svalových buněk, a proto hraje důležitou roli při tvarování svalů. Navíc obsahuje výtažek z červené řepy mnoho vitamínů a minerálů jako například hořčík, draslík, železo a vápník, díky kterým tělo správně funguje i přes zvýšený nápor v podpobě posilování.

Doplněk nové doby – Spartanol funguje ve třech krocích

Díky znalosti procesů, ke kterým dochází v lidském těle, dokázali vývojáři Spartanolu vytvořit řešení ve třech krocích. V počáteční fázi Spartanol intenzivně očišťuje tělo od toxinů, a jelikož obsahuje antioxidanty, v těle se obnoví optimální rovnováha. Tělo se rychleji regeneruje a zvládne větší zátěž při posilovnání.

Druhá fáze zahrnuje aktivní ingredience jako jsou aminokyseliny a další stavební bloky složek, které fungují co nejefektivněji to jde – spalují co nejvíce tuku.

Poslední fáze Spartanolu je fáze stabilizace. Tělo se postupně přesune do nového funkčního stavu, aby si trvale udrželo vysokou hladinu energie.

Spartanol – zažijte jeho účinky na vlastní kůži

Spartanol prošel speciálními testy, kterých se účastnili atleti, sportovci, i lidé, kteří sportují rekreačně. Výsledky těchto testů jasně ukazují několik pozitivních přínosů, které má Spartanol při pravidelném používání:

 • Zlepšuje krevní oběh a má pozitivní účinek na potenci – poskytuje silnější a delší erekce
 • Po dvou týdnech používání jsou vidět první účinky – navýšení svalové hmoty
 • Zvyšuje tvorbu testosteronu v těle
 • Poskytuje tělu složité látky, které jsou potřeba pro tvorbu svalové hmoty
 • Posiluje anabolické procesy a zároveň minimalizuje ty katabolické
 • Pomáhá spalovat tuk při termogenezi
 • Podporuje produkci glykogenu v kosterním svalstvu
 • Dodává sílu a vytrvalost a urychluje regeneraci – tělo má více energie a vyšší odolnost vůči stresu
 • Je 100% bezpečný a nemá žádné vedlejší účinky (potvrzeno testy)

Jak používat Spartanol, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků?

Spartanol berte dvakrát denně, jednu kapsli 30 minut před snídaní a druhou 30 minut před večeří nebo cvičením. Doplněk berte alespoň 4 týdny, ale nejlepší výsledky má při používání po dobu 3 měsíců. Používání Spartanolu se doporučuje pro pravidelnou fyzickou aktivitu (nejméně třikrát týdně), posilování a intervaly nebo krátké série s různou záteží – tento způsob fyzické námahy pomáhá získat svalovou hmotu za relativně krátkou dobu.

Kdo může používat Spartanol?

Doplněk stravy Spartanol byl vytvořen jak pro začátečníky, tak pro zkušené atlety. Je vhodný nejen pro muže, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu, ale také pro ženy, které chtějí mít štíhlejší siluetu a mít atraktivní postavu bet přebytečného tuku.

Důležité:
Objednejte si náš inovativní doplněk pro tvoru svalů SPARTANOL nyní! Bez rizika – pokud nejste spokojeni, garantujeme plnou náhradu!dky.

Běžná cena: 3285 Kč

Kup teď Spartanol: 1485

Tato speciální nabídka je časově omezená kvůli omezenému množství zboží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *