Start Detox 5600 – rychlá detoxikace těla

V zemích prvního světa trpí téměř 89% obyvatelstva homeostatickou nerovnováhou. Existuje pro to mnoho důvodů, ale hlavně je způsobeno: jezením vysoce zpracovaných potravin, znečištěním, nedostatečným pohybem. Tyto faktory vedou k ukládání toxinů v našem těle. Aby se proti tomu dalo bojovat, doporučujeme použít osvědčené a přirozené metody, jako jsou náplasti Start Detox 5600.

Co je Start Detox 5600? 

Sada Start Detox 5600 obsahuje10 homeostatických náplastí, které mají být aplikovány na nohy. Po nasazením před spaním začínají tyto náplasti pracovat na odstraňování toxinů pomocí procesu osmózy skrze pokožku. To dodává přirozenou rovnováhu organismu, urychluje metabolismus a zlepšuje náladu. Ve druhé fázi tyto náplasti dodávají pokožce potřebné živiny, které napomáhají boji s únavou, zlepšují fyzickou zdatnost těla a působí proti systémovým onemocněním, jako je migréna, zácpa nebo nadýmání.

Složení Start Detox 5600 – díky čemu náplasti fungují?

Složení náplastí Start Detox je založeno výhradně na přírodních látkách známých po tisíce let, které jsou smíchány jedinečným způsobem tak, aby byla zajištěna téměř 100% úspěšnost při odstranění toxinů z těla. Nejdůležitějšími účinnými látkami přípravku Start Detox 5600 jsou:

 • Dřevěný ocet: zodpovědný za vstřebávání a neutralizaci toxinů. Mírně alkalické pH přispívá zbavování se problémů, které souvisejí se zvýšeným okyselováním. Difúze skrze kůži pomáhají oběhovému systému. To je důvod, proč je složka obzvláště účinná při léčbě problémů souvisejících hypertenzí, artritidou nebo chronickou únavou.
 • Bambusový ocet: používá se už téměř 3000 let v Číně, tento ocet s dvouletou destilací pomáhá léčit kožní onemocnění, jako je atopická dermatitida, ekzém a akné. Pomáhá odstraňovat toxiny z těla, obsahuje většinu vitaminů potřebných pro správné fungování lidského těla a pomáhá nastolit homeostatickou rovnováhu organismu.
 • Vitamin C: má protiplísňové a protizánětlivé vlastnosti. Působí proti infekcím a zlepšuje přirozenou imunitu těla. Kůže jej výborně vstřebává a je téměř nemožné se jím předávkovat – ve velkých dávkách zachovává všechny své výhody a přebytek tohoto vitaminu je z těla vyplaven močí. Doporučuje se užívat zejména na podzim a v zimě a pomáhá řešit problémy jako jsou zánět močového měchýře, únava, špatná nálada či splín.

Kromě těchto složek obsahují Start Detox 5600 náplasti více než deset dalších účinných látek, které zlepšují celkovou tělesnou kondici a mají protizánětlivé a protiplísňové vlastnosti. Všechny složky náplastí jsou přirozené, ekologické a certifikované příslušnými evropskými orgány.

Vědecké poznatky, které stojí za náplastmi Start Detox 5600

Start Detox 5600 náplasti fungují na základě procesu osmózy. Díky účinným látkám, které procházejí přes tkáň, jsou toxiny absorbovány celým povrchem náplastí. Proces je bezbolestný a nezanechává na pokožce žádné stopy. Současně jsou uvolňovány prospěšné živiny, které skončí v krevním řečišti a pak se přenášejí do celého těla. To vše vede k obnovení homeostatické rovnováhy v organismu. Navíc proces zlepšuje vstřebávání vitamínů a minerálů, které vyživují buňky a kosti, což může být prospěšné v případech migrény a artritidy.

Výzkumy potvrzují pozitivní účinky náplastí Start Detox 5600

Start Detox 5600 náplasti byl patentovány v roce 2017 čínsko-americkou výzkumnou skupinou pro přírodní medicínu. Předcházely tomu 3 roky nepřetržitého výzkumu ohledně složení a poměrů účinných látek. První prototypy náplastí byly 17krát testovány na skupině více než 20 000 lidí. Při každém výzkumu bylo složení náplastí Start Detox 5600 dále vylepšováno.

Při prvním výzkumu prokazovaly v oblasti odstranění toxinů z těla náplasti Start Detox úspěšnost na úrovni přibližně 54 %. Vědci si však byli jisti, že vylepšením složení se bude dát dosáhnout úspěšnosti téměř 100%. Závěrečný výzkum produktu, který byl připraven na trhu, byl proveden v roce 2016 na Univerzitě přirozené medicíny v Kantonu na skupině 5 000 lidí.

Testovaná skupina byla dále rozdělena do dvou podskupin. U první byly použity náplasti Start Detox 5600, u druhé náplasti namočené v kapalině s placebem bez jakýchkoli lékařských vlastností. Obě skupiny se skládaly z lidí s typickými příznaky onemocnění souvisejících s toxiny, které jsou časté v čínských městech. 78 % testovaných subjektů hlásilo, že mají bolesti hlavy, 80 % trpí špatnou náladou, 64 % trpí na artritidu nebo jiné formy onemocnění kostí a kloubů, 79 % uvádí únavu, 83% trpí zánětem a 34 % hlásí splín, jenž se typicky projevuje na podzim a v zimě.

Obě testované skupiny nosily náplasti po dobu celých dvou týdnů.

Bolest hlavy Špatná nálada Onemocnění kostí a kloubů Chronická únava Zánět Splín
Start Detox 5600 8% 4% 3% 9% 2% 1%
placebo 67% 76% 53% 70% 54% 35%

Výzkum prokázal účinnost náplastí Start Detox 5600 při léčbě většiny příznaků homeostatické nerovnováhy způsobené přítomností toxinů v těle. Po dvou týdnech pacienti zaznamenali zlepšení v náladě, únavě a bolestem souvisejícím s artritidou. Tyto stavy jsou běžné u lidí žijících ve znečištěných oblastech.

Výzkumná skupina zaznamenala významné zlepšení tělesného a psychického pohodlí pacientů. Na druhou stranu, skupina, jíž bylo podáváno placebo, se změnila jen nepatrně oproti minulému stavu. Tento výzkum tedy prokazuje, že v rámci první skupiny nemohlo jít o placebo efekt.

Názory na produkt / Názory expertů

“ Historie výzkumu ohledně dopadu dřevěného a bambusového octa na homeostatickou rovnováhu v lidském těle je velmi dlouhá. První zaznamenaný výzkum byl proveden v roce 1200 B.C. Podle archeologických pramenů tehdější lékaři aplikovali na svá těla látky podobné octům. Takové praktiky se prováděly v časovém období téměř 2000 let. Ale šlo spíše o vzácné prostupy, v té době prostě nebyla potřeba léčit nemoci spojené s toxiny.

Bohužel, v 21. století se každým rokem zvyšuje počet systémových onemocnění způsobených toxiny. Ve vyspělých zemích se tyto nemoci mohou vyskytnout u téměř 90% populace. Ale dokonce i v dnešní době se tyto problémy zřídkakdy léčí kvůli jejich obecným příznakům, jako jsou problémy související s oběhovým systémem, bolesti hlavy, nepřetržitě špatná nálada. Pokusy o léčbu těchto onemocnění jsou mnohem častější v Číně a Japonsku kvůli dlouhé tradici přírodní medicíny, která je v těchto zemích důkladně prováděna a zkoumána.

Naštěstí jsme dokázali obnovit složení, které pravděpodobně používali naši starodávní předkové. A dokonce se nám ho podařilo ještě více vylepšit, není potřeba pokrývat celé tělo octem, to by mohlo být pro většinu lidí nereálné. Místo toho je pracovní plocha léku jediná náplast. Výzkum potvrzuje, že náš projekt byl celkový úspěch. Doufáme, že náš produkt představíme na trhu v Asii na počátku roku 2017, v Evropě v roce 2018 a v obou Amerikách v roce 2020.”.

doktor přírodní medicíny, Shen Jinzhao – Univerzita Přírodní medicíny v Kantonu 

“ Byl jsem jedním z prvních lidí v zemi, kteří zkusili Start Detox 5600. Můj manžel cestuje do Asie poměrně často a občas odtud přiváží i některé produkty k nám domů..

Trpím migrénami a artritidou. Bohužel léky, které pro mě byly v Evropě dostupné a ani přírodní léky z indických trhů, Kasazachstánu a dalších zemí vůbec nepomáhaly. Během své návštěvy v Číně mému manželovi obchodní partněři poradili, abych zkusil Start Detox 5600, který pomáhá proti mimořádné znečištěnému vzduchu v Šanghaji. A teďka už skoro všichni kolegové používají během cesty tyto náplasti.

Zpočátku jsem byla skeptická – byla jsem si jistá, že pokud mi nepomůže tradiční ani přírodní medicína, tak mi nemůže pomoct ani čínská medicína. Náplasti se však snadno aplikovaly a sundávaly, neměly negativní vliv na kvalitu spánku. Druhý den jsem již začala zaznamenávat zlepšení ve své náladě a v příštích dnech jsem se cítila lépe. Neměla jsem v následujících třech měsících migrénu a nemám bolesti v kostech a kloubech. Od té doby se neustále ujišťuji, že mám dostatek náplastí Start Detox 5600 a doporučuji je všem svým kolegům. Jedinou nevýhodou je, že se musí vozit z Asie. Doufám, že tento produkt nakonec dorazí na naše evropské trhy. „

Marie, 49 

FAQ (Často kladené otázky) Start Detox 5600 

Kolik náplastí je v 1 balení Start Detox 5600?
Jeden balíček obsahuje 10 náplastí pro použití před spaním. Produkt lze používat denně, každé dva nebo každé tři dny. V závislosti na frekvenci použití by měl jeden balíček vydržez asi 30 dní.

Je Start Detox 5600 bezpečný pro děti?
Produkt je stoprocentně přirozený a je k dispozici bez lékařského předpisu. Může být používán dětmi, těhotnými i kojícími ženami.

Jsem uprostřed chemoterapie / radioterapie – mohu používat Start Detox 5600?
Naše náplasti mohou být použity během chemoterapie nebo radioterapie. Neexistuje však žádný důkaz, že náplasti mají vliv na rakovinné buňky a jako takové by se nikdy neměly používat jako náhrada běžné léčby.

Mohou tyto náplasti vyvolat alergickou reakci?
Start Detox 5600 jsou hypoalergenní, což znamená, že neobsahují žádný z nejčastějších alergenů. Po aplikaci může dojít k mírnému zčervenání pokožky kolem náplasti způsobené přenosem účinných látek. Pokud se však vyskytnou příznaky, jako je otok, vyrážka nebo pocit pálení, okamžitě náplasti sejměte. Tyto příznaky mohou být způsobeny vzácnou alergií na bambusový ocet.

Kdy bych měl(a) používat náplasti?
Doporučujeme, aby se náplasti aplikovaly těsně před spaním a nechaly na pokožce po dobu asi 8 hodin. 5600 náplasti nejsou voděodolné, takže byste se po jejich aplikaci neměli sprchovat ani koupat (v oblasti nohou). Neexistují žádné kontraindikace pro použití náplastí během dne – mohou ale při chůzi způsobit lehké nepohodlí.

47 thoughts on “Start Detox 5600 – rychlá detoxikace těla

 1. je strašný, že máme v těle tolik toxinů! Jak můžeme jen tak sedět a nic nedělat, abychom se jich zbavili?! Naštěstí existují způsoby, jak se o to postarat a Start Detox 5600 je jedním z nich (podle mě).

 2. Efektivní čistící náplasti jsou ono jsou věcí – Rád bych si koupil ještě jeden balíček Start Detox 5600

 3. Jsem tak zvědavá, jak to funguje! V poslední době trpím bolestí kloubů. Doktor řekl, že je to z přepracování, ale nevím, jestli má pravdu. Musím s tím něco udělat, než bude příliš pozdě … Možná ty náplasti pomohou.

 4. O Start Detoxu 5600 jsem se dozvěděla od kolegyně v práci. Hodně tyto náplasti chválila, říkala, že jí pomohly se zdravotními problémy atd. Byla tak nadšená, že jsem si nakonec taky balíček koupila. Musím říct, že tělo skutečně vyčistí a cítím se trochu lépe 🙂 A neberu žádné další tabulky nebo léky! Jako fakt 🙂

 5. Haha, možná místo toho, abych jedla tuny čokolády, budu proti zimní depresi používat tyhle náplasti. 😀

 6. Dřív jsem hodně četl o alternativní medicíně a tyto náplasti klidně mohou fungovat jako čistidla toxinů. V Asii jsou už dlouho používány.

 7. Výzkum Start Detox 5600 vypadá slibně. Pokud jej ostatní doporučují, tak to taky zkusím. Jenom přírodní léčba – ty chemické léky jsou všude a jenom my jsme na vině !!!

 8. Roky se trápím migrénami a jsou fakt hrozné. Hodiny jsem musela ležet v tmavých místnostech s hlavou zabořenou do matrace… bylo to děsný. Nic mi nepomáhalo, dokud jsem nezkusila čistící náplasti Start Detox 5600. Díky nim jsem se konečně zbavila bolestí hlavy! Konečně se směju a stejně tak moje rodina, nemusí trpět moje špatné nálady.

 9. Start Detox 5600 náplasti vyčistily moje tělo od toxinů. Nechápu, moje krevní testy jsou o tolik lepší takto rychle! Doporučuju použít!

 10. Dlouho jsem přemýšlel, jestli tyto náplasti vyzkoušet. Po přečtení názorů jim dám asi šanci

 11. Přehlížela jsem, jak zahlcené toxiny moje tělo bylo. Minulý rok jsem se tím ale začala zabývat, a to mi hodně změnilo život. Snížila jsem množství přijatého cukru, zpracovaných mas, instantních jídel, slaných tyčinek… Zároveň jsem začala pít více čerstvých zeleninových šťáv a začala jsem používat Start Detox 5600. Náplasti mi pomohly se zbavit toxinů. Ani jsem se nesnažila zhubnout, ale celkem rychle se mi hmotnost snížila a teďka je na zdravé a stabilní úrovni.

 12. Radši si nalepím náplast, než abych hladověla. Je kolem nás tolik příběhů, kdy měl člověk problémy z nedostatečné výživy…

 13. Vím, že jsem chlap, ale prostě se o sobě rád starám. 😉 Kvůli tomu jsem se chtěl změnit a zkusit tyto čistící náplasti – uvidíte, jak to je. 🙂 Čekám na první výsledky. 🙂

 14. Velmi dobrý přípravek. Vypadá to, že udržují toxiny v našem těle tuky a pokud se Vám podaří zbavit se jedů, pak se zbavíte i špatného cholesterolu. Určitě stojí za to to vyzkoušet. První výsledky byly vidět už po dvou týdnech.

 15. Nikdy jsem nezkusila žádnou dietu, ani třeba detox. Měla jsem zácpu, takže jsem zkusila Start Detox 5600. Byla to velká příležitost.

 16. Není nic lepšího pro detoxifikaci než Start Detox 5600! Nemám již problémy s chůzí a mám mnohem lepší pocit v břiše. Cítím se mnohem lépe, zbavila jsem se bylinných čajů a začala nosit tyto náplasti.

 17. Je určitě dobré vědět, že každý detox není to stejné. Vyzkoušela jsem ho a ucítila jsem výsledky. Předtím, než jsem zkusila jiné léky, ale necítila jsem velké rozdíly.

 18. Rád bych se zbavil velké špíny, která koluje mým tělem. Toto vypadá jako nejrozumnější volba na trhu.

 19. Zajímavé složení Start Detox 5600 – nejlepší ze všech věcí, které jsem online viděl – má výzkum a přírodní složky

 20. Náhodou jsou začal používat Start Detox 5600 a po dvou týdnech nošení náplastí mohu říct jedinou věc – fungují!

 21. Z vlastních zkušeností mohu říct, že Start Detox zbavuje nadbytečné vody, kyselin a je 100% bezpečný.

 22. Tradiční způsoby léčby mohou být účinný, ale radši si pomůžu doplňky jako je Start Detox 5600. Tak používám spirulin nebo bylinné čaje a tak. Díky nim se mi zlepšila nálada a tvar těla.

 23. Léta je známým faktem, že to, co jíme, ovlivňuje znečištění našeho těla. Pokud používáme špatné palivo, pak jednoho dne holt budeme muset motor vyměnit. Překvapuje mě, jak hodně lidí se vůbec o svoje tělo nestará.

 24. Pojďme se zbavit cukrů, jíst méně masa (obsahuje nejvíce toxinů – zvířata z farem), začněte sportovat, kupujte si eco zeleninu a používejte doplňky jako je Start Detox 5600.

 25. Možná je to zvláštní, ale tyto náplasti jsou populární v Asii, tak třeba budou populární i tady.

 26. Nikdy bych nezkusila žádné náplasti, kdybych neměla sestru, která je blázen do ekologie. Víceméně mě donutila si je nasadit. Teď se zbavujeme toxinů společně. Víc o účincích napíšu potom, právě jsem s používáním začala – nemůžu se dočkat, až uvidím, jestli opravdu fungují.

 27. Produkt je vysoce kvalitní. Má speciálně vybrané ingredience, které čistí tělo od toxinů, zlepšují celkovou kondici těla a náladu. Výsledky uvidíte již po pár dnech.

 28. Rád čtu informace o detoxikaci těla, protože ji dělám pravidelně. Podstoupil jsem nedávno džusovou dietu, ale týden začnu už potřetí používat Start Detox 5600. Musím Vám něco říct – má skvělé výsledky! Používám ho pro zlepšení nálady a z dlouhodobého hlediska pro zbavení se nadbytečného tuku 🙂

 29. Aby terapie fungovala, musíte se zbavit toxinů v těle. Nejlepší způsobem vedle dobré stravy je tento doplněk

 30. Jestli je něco zlatým grálem medicíny, pak jde o Start Detox 5600. Mám s ním skvělé zkušenosti a vám, že funguje skvěle

 31. Jsem uprostřed procesu čistění těla od toxinů se Start Detox 5600. Rozhodl jsem se, že je čas na změnu a začal jsem s dietou. Nyní jím zdravě a vím, co pro mě není dobré.

 32. Čím dál tím více lidí se snaží o detoxifikaci těla. Je to velmi důležité pro to, abyste byli zdraví. Již dlouhou dobu se snažím udržovat ve zdravé kondici. Start Detox používám již asi rok.

 33. Ohledně tématu čištění těla od toxinů: změna způsobu stravování je velmi důležitá, ale někdy je důležité dát šanci i výrobkům jako je Start Detox 5600.

 34. S manželem jsme během dovolené snědli tatarák. Pravděpodobně nebyl správně upraven, po snězení nám bylo špatně. Zpátky do formy jsme se dostali díky Start Detox 5600. Doporučil nám ho náš doktor. Výsledky jsme z laboratoře dostali po dvou týdnech. Velmi doporučujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *