Vivese Senso Duo – zjistěte více o oleji, který zabraňuje ztrátě vlasů

Momentálně existuje spousta produktů, které jsou určeny pro řešení ztráty vlasů. Vivese Senso Duo je z těchto produktů nejpopulárnější. – byl vyvinut na základě jedinečného bylinného receptu. Výrobce oleje ujišťuje, že tento produkt pomáhá v 60 % případů a výsledky jsou vidět už po 3 měsících.

Ztráta vlasů u žen – rostoucí problém

Stav našich vlasů ukazuje celkové zdraví našich těl. Navíc jsme s krásnými, dlouhými a lesklými vlasy vnímáni jako atraktivnější. Jako důkaz můžeme použít výzkum na skupině mužských uživatelů randících webových stránek – v anonymním průzkumu většina sdělila, že první věcí, na kterou se dívají jsou vlasy potenciální partnerky.
Nicméně má stále více a více žen problémy s vlasy. Zeptali jsme se skupiny žen na jejich vlasy. Téměř půlka z nich tvrdila, že jsou se svými vlasy nespokojené. Nejčastěji zmiňovaným problém jsou tenké a slabé vlasy. Co může tento problém způsobovat? Mnoho žen si uvědomuje, že špatný stav jejich vlasů je způsoben častým používáním kosmetiky, stresem a nevyváženým jídelníčkem, který je drží s nedostatkem vitamínů vyžadovaných pro revitalizace vlasových žláz a zlepšení růstu vlasů.

Vivese Senso Duo – farmaceutické řešení proti ztrátě vlasů

Vivese Senso Duo olej, jak bylo řečeno výše, je jedním z nejpopulárnějších produktů na trhu. Je efektivní v prevenci ztráty vlasů a jeho fungování je založeno na třech aktivních bylinných složkách. Recept pomáhá snížit symptomy plešatění jak u mužů, tak u žen. Jde o efektivní řešení pro prevenci různých typů ztráty vlasů. Proces plešatění je výsledkem příliš velké produkce testosteronu (DHT). Pokud jej tělo vyrábí příliš velké množství, hormon poškozuje vlasové žlázy, které negativně ovlivňují růst a strukturu vlasů. Výzkum ukázal, že po 3 měsících léčby použitím Vivese Senso Duo došlo k výraznému zlepšení stavu vlasů u 90 % testovaných pacientů, kteří trpí ztrátou vlasů.

Tajemství účinnosti Vivese Senso Duo

Vysoké účinnosti Vivese Senso Duo je dosaženo díky unikátnímu receptu, který je směsicí téměř 30 bylinných olejů a živin. Toto složení umožňuje zlepšení stavu vlasové žlázy. Šišák bajkalský – používaný po staletí v orientální medicíně, dává oleji protizánětlivé vlastnosti. Arginin obsažený ve Vivese Senso Duo má podobný účinek. Také zlepšuje produkci keratinu okysličováním vlasových měchýřků a dodává tuto extrémně důležitou živinu vlasům.

„Kofein má na vlasy stimulující a uklidňující účinek, což má na ně blahodárný účinek. Také dodává energii vlasovým žlázám a zastavuje produkci DHT.“

Vivese Senso Duo je skvělým způsobem, jak dodat svým vlasům nejoptimálnější kombinaci živin. Vlasy si zachovají svůj krásný, zdravý vzhled, dostane se jim extra ochrany a odolnosti díky správné výživě vlasových žláz a zesílením hydrolipidové vrstvy, která poskytuje optimální hydrataci pokožky. To je možné hlavně díky účinku kamélie, známé pod názvem „čínský olej“. Extrakt kamélie obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin a vitamínů, které zlepšují strukturu vlasů uzavíráním vlasových kutikul. Bohatým zdrojem výše zmíněných ingrediencí je také kokosový olej, který je tohoto receptu také součástí. Jeho aktivní látky ovlivňují hlavní kořeny vlasů, které jsou tak stabilnější, silnější a méně náchylné na vypadnutí.

Extrakt sóji a pšenice zlepšuje regeneraci vlasů. Jde o hojný zdroj cenných živin – polysacharidů. Ty mají vliv na prodloužení anagenní fáze (co je anagenní fáze?), která zvyšuje množství a hustotu vlasů.

Olej ze semínka růže je látka, která se používá v přírodní medicíně po celá staletí. Tento extrakt, který je součástí Vivese Senso Duo, poskytuje vitamíny, které slouží jako antioxidanty (vitamíny A, C, E), které chrání vlasové měchýřky před volnými radikály a tím tak zastavuje proces ztráty vlasů. Extrakt ze semínka dýně je bohatým zdrojem vitamínu B a K a také omega-3 kyselin. Vlasy se díky němu méně lámou a jsou odolnější na mechanická poškození a zlepší se jejich zdravý lesk.

Vivese Senso Duo – vědecky prokázaná kvalita!

Nezávislé testy ukazují, že Vivese Senso Duo je efektivním produktem. Po třech měsících léčby si 90% testovaných pacientů všimlo uspokojujících výsledků. Počet vypadaných vlasů se snížil až o 60 %, což je zhruba o 1800 nových, zdravých a silných vlasů více, než před začátkem používání produktu.

Co říkají dermatologové a trichologové o Vivese Senso Duo?
Specialisté o Vivese Senso Duo mluví velmi pozitivně. Tvrdí, že je velmi vzácné vidět farmaceutický produkt s tak dobrým mixem ingrediencí a tak dobře promyšleným receptem. Specialisté souhlasí, že recept Senso Vives Duo obsahuje ingredience, které pomáhají vrátit zdravě vypadající vlasy a udělat je výrazně hustší.

Vivese Senso Duo – stojí to za to?

Vezmeme-li v potaz účinek a názory specialistů na Vivese Senso Duo, tak není pochyb, že stojí za vyzkoušení! Dodatečnou výhodou tohoto produktu je rozumná cena, která tak znamená, že celková cena léčby je poměrně nízká. Účinky dosažené pomocí Vivese Senso Duo jsou uspokojivé jak pro muže, tak pro ženy, takže nečekejte a zkuste to nyní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *